Paměť Western Digital EFD 3D TLC NAND 256 GB e.MMC

Jako první ve svém odvětví představujeWestern Digital  paměť EFD 3D TLC NAND 256GBformátue.MMC  určenou pro automobilový průmysl pro využití v aplikacích, jako jsou autonomní řízení,umělá inteligence,rozšířená realita a pro systémyInfotainment

Společnost Western Digital Corp reaguje na rostoucí potřebu úložišť v odvětví automobilového průmyslu a dodává výrobcům a poskytovatelům řešení pro automobilový průmysl potřebnou kapacitu i technologie, které podporují stávající ale také budoucí aplikace, jako jsou e-kokpity vozů, umělá inteligence(AI), zpracovánídat,systémy ADAS, systémy Infotainmentu a autonomní počítače.

Western Digital jako první přináší do světa automobilovéhoprůmyslu svoji EFD flash paměť Western Digital®iNAND® AT EM132 s kapacitou 256 GB ve formátu e.MMC, která využívá technologii 3D NAND TLC se 64 vrstvami a nahrazujeřešení 2D NAND.

Jak říká spolumajitel a ředitel pro výzkumspolečnosti CounterpointResearch Neil Shah: „Úložiště jsou jednímz nejrychleji rostoucích aplikací využívajících polovodiče v digitálněpropojených autonomních vozidlech.  Pokročilé prvky palubního Infotainmentu, umělá inteligence nebo autonomní řídicí systémy využívající data ze senzorů generují velké množství dat, která musejí být zpracovávána a ukládána v místě užití. Průměrná kapacita paměti, která bude vyžadována doroku 2022 u jednoho automobilu, stoupne na 2 TB.“

Úložiště s vysokou kapacitou, využívaná například pro ukládánísouborůmap, pro aplikační software, uživatelské informace a další prvky řízení, si nyní nacházejí cestu k aplikacím vozůbudoucnosti. Tento rostoucí trend vyžaduje paměti flashnavržené pro extrémní podmínky automobilového prostředí, včetně širokého rozsahu provozních teplot, až 105 °C, stejně jakopro využití u uvedených aplikací. Primární jsou pak požadavky na kvalitu a odolnost paměti.

„Úložiště s vysokou kapacitou a s vysokou  odolností a spolehlivostí se rychle stávají standardem v odvětví automobilního průmyslu,“říká OdedSagee, ředitel Western Digital prodigitální zařízení, a dodává: „Tato první  EFD paměť 3D TLC NAND e.MMC je již dnes navržena pro potřeby aplikací budoucnosti.“

Paměť Western Digital iNAND AT EM132 EFD má certifikaci IATF16949, splňuje podmínky AEC-Q100 a ISO26262, je optimalizovaná pro využití v náročném prostředí a pro extrémní pracovní zatížení v automobilovém odvětví.

Nová paměť mimo jiné přináší:

Pokročilé monitorování stavu

Řízení teploty

Automatické i manuální obnovení

Odolné řízení spotřeby

Uchován dat překračující standardy JEDEC

Nová EFD paměť Western Digital iNAND AT EM132 využívá pokročilou ochranu dat, technologieoprav chyb a je speciálně navržena pro segment Automotivepředevším s ohledem na spolehlivost.

Společnost Western Digital již začaladodávat produktové vzorky paměti iNAND AT EM132 svým OEM partnerům a předním dodavatelům automobilového průmyslu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share