Logitech – rekordních 7 produktů získalo presižní cenu za design

Společnost Logitech oznámila, že sedm jejích produktů získalo prestižní ocenění 2014 iF Product Design Awards za špičkovou úroveň v kategoriích počítačových a audiovizuálních produktů. Společnost Logitech tato uznání tentokrát získává již počtvrté v řadě za sebou, ale poprvé v historii je oceněno sedm jejích produktů v jednom roce.

Letos toto ocenění získaly následující produkty: přenosný reproduktor UE BOOM, skládací kombinace klávesnice a pouzdra Logitech® FabricSkin Keyboard Folio, bezdrátová herní myš Logitech® G602 Wireless Gaming Mouse, ultra tenká dotyková myš Logitech® Ultrathin Touch Mouse, bezdrátový dobíjecí touchpad Logitech® Wireless Rechargeable Touchpad T650, podsvícená Bluetooth klávesnice Logitech® Bluetooth® Illuminated Keyboard K810 a bezdrátové reproduktory Logitech® Bluetooth® Speakers Z600.

„Ocenění iF získávají produkty, jež ztělesňují výjimečný posun v oblasti designu a konstrukce, a my jsme hrdi, že letos jsme jej získali hned v sedmi případech,“ řekl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech. „Tyto ceny stvrzují výsledky zaměření práce celého našeho týmu – od výzkumu a vývoje až k tomu, jak se zákazník bude při používání našich produktů cítit – jde nám o to, navrhovat produkty, které lidi osloví i v emocionální rovině.“

Porota soutěže o ceny iF při výběru vítězných produktů posuzovala nejrůznější kritéria – mezi jinými například kvalitu konstrukce, celkové provedení, výběr materiálů, míru inovací, funkce, ergonomii a aspekty univerzálního designu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share