Zalman – elegantní odhlučněná skříň ZALMAN R1

Firma ZALMAN představuje PC skříň R1 určenou pro tiché PC sestavy s výjimečným a elegantním vzhledem. Ve srovnání s jinými produkty se skříň vyznačuje předními dvířky, vybavenými tlumicí vložkou. Dvířka jsou v dekoru broušeného hliníku, což skříni přidává na exkluzivním a elegantním vzhledu. Proto je tato skříň ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují právě elegantní design a tiché pracovní prostředí.

ZALMAN ZM-R1 (1)ZALMAN R1 umožňuje instalaci pěti 120 mm ventilátorů, z čehož tři (zadní, horní a přední) jsou součástí balení. Otáčky dvou větráků lze nastavit pomocí dvoustupňového regulátoru, jenž se nachází pod dvířky. Horní stěnu skříně lze využit pro instalaci chladiče volitelného systému vodního chlazení s délkou 240 mm. Na přední stěně je umístěn prachový filtr, který lze vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou.

Do skříně lze nainstalovat pět pevných disků 3,5”, jeden pevný disk nebo SSD 2,5” a dvě optické mechaniky (nebo jiná zařízení 5,25”). Čtyři pozice pro disky 3,5” lze obsluhovat bez použití nářadí – stačí namontovat lyžiny na disk a zasunout do příslušné pozice. Bez použití šroubováku lze také instalovat zařízení 5,25”, a to pomocí plastových zámků.

Do skříně ZALMAN R1 se vejde grafická karta s délkou až 36 cm a extrémní napájecí zdroje s délkou až 20 cm. V případě, že sestava obsahuje více grafických karet, lze použit podpěru, která udrží všechny karty ve správné výšce – což zvyšuje účinnosti chlazení.

Bočnice skříně je vybavena plastovým oknem, které umožňuje pozorovat vnitřek skříně během provozu – toto řešení ocení zejména uživatele, kteří kladou důraz na vnitřní design a použité komponenty.

Na předním panelu skříně jsou umístěny tři USB porty (jeden v provedení 3.0), sluchátkový výstup a mikrofonový vstup, tlačítko reset a kontrolka indikující stav disku.

Rozměry skříně ZALMAN R1 jsou 450 (D) x 192 (Š) x 465 (V) mm. Doporučená maloobchodní cena skříně ZALMAN R1 činí 1 150,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share