MPman MP 123 – MP3 přehrávač se zajímavou výdrží

Na trhu se již delší dobu nabízí MP3 přehrávač značky MPman, který umí přehrávat většinu používaných hudebních formátů včetně obrázků a fotek. Nechybí FM rádio a celá řada zajímavých funkcí.

mpman-mp3-prehravac-mp-123-4gb-1-8-tft-fm-microsd-vestavena-li-pol-baterie-bily_i131668Multimediální slim přehrávač obsahuje dotykové tlačítka pro ovládání. Přehrává formáty Audio MP3/WMA, Video MTV, Obrázky JPEG, BMP a pomocí softaware MPMNAGER, který je součástí balení na CD je možno převádět mnoho dalších hudebních formátů tak, aby je bylo možné přehrát na přehrávači. Přístroji vévodí barevný TFT displej s úhlopříčkou 1.8″. Přehrávač také funguje jako FM rádio. Zařízení obsahuje dobíjecí baterii Li-pol, která zajišťuje dobu hraní až 15 hodin. Pomocí čtečky microSD/SDHC karet lze rozšířit vnitřní pamět až o 16GB. Zařízení je kompatibilní s OS Windows 2000/XP/VISTA a vyšší, nebo MAC OS.
Balení: USB kabel, SW, sluchátka

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Displej: 1,8″
Přehrává formáty: MP3/WMA
Kapacita vnitřní paměti: 4 GB
Doba hraní: 15 h
Podpora paměťových karet: microSD
Balení: USB kabel, SW, sluchátka

Na českém trhu se prodává za cenu 999 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share