Výstava výpočetní techniky – LOSAN 2014 v Teplicích

V Teplicích se bude opět konat výstava výpočetní techniky – LOSAN 2014. Výstava je přístupná veřejnosti a bude zaměřena jak na kancelářskou techniku tak i na hry. Nebude chybět ani doprovodný program, autogramiáda dvojnásobného mistra ČR v League of Legends a Let’s playera Pavla Mikeše alias „Herdyn“. Součástí výstavy bude i HAL3000 a bude možné si vyzkoušet sestavy přímo na místě nebo si na nich dokonce zahrát populární herní tituly.

Dne 22.10.2014 se koná již třetí ročník populární výstavy výpočetní techniky LOSAN v Teplicích konající se v Domě kultury na Mírovém náměstí 2950. Výstava začne v 11:00 a bude otevřena ZDARMA pro veřejnost do 17:00. V této době si budou moci návštěvníci každého věku prohlédnout nejnovější produkty zahraničních i tuzemských značek pro hráče i kanceláře – Genius, PHILIPS, Microsoft, HAL3000 Lenovo a mnoho dalších.

Celou výstavu bude provázet doprovodný program a fanoušci počítačových her, známých Let‘s Playerů a profesionálních hráčů se mohou těšit na setkání a autogramiádu s Pavlem Mikešem alias „Herdyn“ dvojnásobným mistrem ČR v League of Legends, který je znám svými streamy na youtube. Dále si návštěvníci budou moci vše vyzkoušet a dokonce si zahrát populární hry na oficiálních herních sestavách z Mistrovství ČR v počítačových hrách – HAL3000 MČR Pro.
Na setkání s dětmi i dospělými se těší všichni vystavovatelé a pořadatelé.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share