Kingston Digital představuje flash disk s rozhraním USB typu C

Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila uvedení USB flash disku DataTraveler microDuo 3C.

lowres_DTDUO3C_1Disk DataTraveler microDuo 3C má dva konektory, které fungují jak se standardním rozhraním USB typu A (3.1, 3.0, 2.0), tak s novým rozhraním USB typu C. Rozhraní USB Type-C je nový, již používaný standard, který se bude nyní rozšiřovat a jehož konektor je možné zasunovat z obou stran, a umožní v budoucnu konstrukci štíhlejších a tenčích zařízení. Tento jediný port umožní zařízení přenášet data, slouží jako video výstup, pro nabíjení a také napájení externích zařízení.

Disk DataTraveler microDuo 3C je ideální způsob, jak dopřát až 64 GB úložného prostoru nejnovějším smartphonům, tabletům a počítačům Mac, a přitom je kompatibilní i se současnou generací zařízení. Dodávky tohoto jednoduchého disku ve stylu „plug-and-play“ začnou koncem tohoto měsíce. Disk nabízí rychlost rozhraní 3.1, čili rychlost čtení je až 100 MB/s a zápisu 15 MB/s. Disk DataTraveler microDuo 3C je velmi lehký a díky malým rozměrům se snadno přenáší a bude vhodným doplňkem přenosných zařízení.

„Disk DataTraveler microDuo 3C má dvojí rozhraní, které nabízí konektory USB typu A a typu C, aby uživatelé měli možnost snadno využívat nejnovější USB standard,“ řekla Valentina Vitolo, obchodní ředitelka divize flash pamětí společnosti Kingston. „Náš disk poskytuje více úložného prostoru, může se pochlubit vysokými rychlostmi přenosu dat a pomáhá spotřebitelům zpřístupnit novou technologii.“

Kromě disku DataTraveler microDuo 3C začne společnost Kingston již brzy dodávat novou generaci disku DataTraveler Micro 3.1. Jako jeden z nejmenších USB disků na světě je ideálním řešením pro rozšíření úložné kapacity tabletů, tenkých notebooků, audio systémů v automobilech a jinde, aniž by zařízení zabralo více místa. Disk DataTraveler Micro 3.1 bude k dispozici v kapacitách 16 GB a 64 GB.

USB disk DataTraveler microDuo 3C má pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace jsou k dispozici na adrese www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share