Transcend microSD karty pro sportovní kamery

Firma TRANSCEND oznámila zavedení nových paměťových karet microSD UHS-I s rychlostní třídou U3 633x. Karty jsou založené na MLC čipech s rychlostí čtení až 95MB/s, mají kapacitu až 64GB a jsou vhodné zejména pro záznam videa ze sportovních kamer.

15PR_USDU3_CMYK_miniNové nosiče TRANSCEND microSD UHS-I jsou sestaveny z MLC čipů a umožňují uložit až 64GB dat. Maximální rychlost čtení a zápisu dat činí 95MB/s a 85MB/s. V případě starších zařízení, která nepodporují standard UHS-I, minimální rychlost zápisu bude činit 10MB/s.

Karty podporují rychlostní třídu U3, což zaručuje plynulý záznam obrazu také v 3D režimu a s rozlišením 4K (Ultra HD). Datová média jsou určena pro sportovní kamery, mobilní kamery, smartfony, tablety a auto kamery.
Karty TRANSCEND microSD UHS-I U3 lze používat při teplotách -25°C až 85°C. Jsou odolné proti vodě, elektrostatickým výbojům, rentgenovému záření a nárazům.

Systém ECC zajišťuje samočinnou opravu chyb, které mohou vzniknout během přenosu dat. V případě ztráty uložených dat: obrázků, dokumentů nebo video souborů Vám pomůže speciální aplikace – TRANSCEND RecoverX. Kromě obnovy dat, aplikace nabízí také možnost zabezpečení dat a formátování karty.

Předpokládané doporučené ceny karet jsou:
Transcend SDHC UHS-I U3 32GB – 640,- s DPH
Transcend SDXC UHS-I U3 64GB – 1350,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share