Sportovní ambice, kvalitní zvuk i komfortní používání

Bezdrátová sluchátka Audictus Endorphine mají nejen sportovní ambice, ale nabízejí i vysoce kvalitní zvuk a vysoký komfort používání během intenzivních sportovních aktivit.

Síla, která pomáhá vytrvatadosáhnout cíle
Znáš ten pocit, když tě po každém intervalu, po každém kilometru a každé sérii cvičení popadne euforie, která ti dává sílu, a ty máš pocit, že toho zvládneš ještě mnohem víc? Jsou to endorfiny, ta magická síla, která ti pomáhá vytrvat a dosáhnout cíle, síla, která tě žene stále dopředu a dělá závislým na dosažení dalších, ještě náročnějších cílů. Sáhni pro tuto sílu! Se sluchátky AudictusEndorphine kdykoli budeš chtít.

Plná svoboda
Bez ohledu na to, zda trénuješ v posilovně, nebo na otevřeném prostranstvíti sluchátka AudictusEndorphine poskytnou bezdrátovou volnost pomocí technologie Bluetooth 4.1 a až 5hodinové používání na jedno nabití baterie. Ve standardním tréninkovém cyklu to znamená, že sluchátka stačí nabít jedenkrát za týden.
Sport a hudba tvoří perfektní pár. Oblíbená hudba tě správně naladí, což urychlí příliv endorfinů, které dodávají potřebnou sílu a umožní ti snadněji a s dobrou náladou dosáhnout tréninkových cílů.

Pohodlné v každých podmínkách
Sluchátka Endorphine nabízejí celou řadu vlastností, díky kterým je využiješ nejen při sportu, ale i v každodenním životě. V balení najdeš 3velikosti silikonových špuntů, stačí si jen vybrat tu správnou velikost a užívat si pohodlí i skvělou hudbu. Dodatečně jsou sluchátka vybavená silikonovými vzpěrami, které přidržují sluchátka v uchu a zabraňují jejich vypadnutí během sportovních aktivit.

Odolná konstrukce
Sluchátka odolají potu, vlhkosti a dešti, což potvrzuje certifikát IPX4, takže se o ně nemusíš bát ani při intenzivním používání a to i za deště. Navíc v balení nalezneš praktické cestovní látkové pouzdro, kteréchrání sluchátka před poškozením.

Praktické
Sluchátka Endorphine obsahují integrovaný mikrofon, díky čemuž je můžeš používat i k telefonickým hovorům a pomocí funkčního tlačítka jednoduše přijmeš příchozí hovor nebo dvojitým stisknutím vytočíš poslední volané číslo. Na ovladači se také nachází praktický regulátor hlasitosti, kterým rychle a jednoduše změníš hlasitost přehrávané hudby.

Specifikace
Typ sluchátek: do ušní, sportovní
Komunikace: Bezdrátová BT 4.1
Audio systém: Stereo
Velikost měničů: 9 mm
Citlivost sluchátek: 118 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Mikrofon: Ano
Napájecí konektor: micro USB
Dosah: 10 m
Hmotnost: 16 g
Ovládání hlasitosti: Ano
Dostupné barevní převedení: černé, černo-zelené, černo-červené
Cena a dostupnost
Bezdrátová sluchátka AudictusEndorphine jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 729 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share