TCL představuje produktovou řadu televizorů s označením P

TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů na globálním poli výrobců televizorů a vedoucí společnost pro výrobu spotřební elektroniky, rozšiřuje svoji nabídku televizorů v produktové řadě s označením P a uvádí na český trh televizory řady P615 a P815. Tyto dvě řady doplňují již dříve uvedený model P715. Stranou této řady stojí model P610, který na rozdíl od ostatních nevyužívá operační systém Android, ale vlastní Smart TV 3.0. Předností celé produktové řada TCL P je příznivý poměr cena/výkon.

Řada TCL P615: Precizní obraz, 4K HDR 10 a Android TV ve štíhlém designu

Řada televizorů TCL P615 kombinuje štíhlý design s obrazovkou 4K HDR 10 a operačním systémem Android TV. Tato jednoduchá na ovládání a elegantní televize spojuje funkčnost a tenký design. Je určena všem, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi elegancí, kvalitou obrazu a snadným ovládáním a přístupem k oblíbenému obsahu.Technické parametry této produktové řady zahrnují především Direct LED podsvícení, rozlišení 4K HDR s funkcí Smart HDR, která dynamicky vylepšuje obsah v rozlišení HDR a maximalizuje možnosti samotné obrazovky, včetně lepšího zobrazení jak tmavých tak světlých scén. Smart HDR dokáže navíc pomocí umělé inteligence upgradovat obraz SDR do obrazové kvality HDR. Použitá technologie MicroDimming Pro rozděluje obraz do samostatných zón, a vylepšuje tak kvalitu obrazu dodatečnými úpravami. Dolby Audio se stará o silný, dynamický a kvalitní zvuk. TCL P615 bude postupně uváděna ve velikostech43, 50, 65, 70 a 75 palců. Model s největší obrazovkou (75 palců) je na trhu k dostání od 26 999 Kč včetně DPH.

Řada TCL P715: Perfektní obraz a bezrámečkový celoprostorový displej

Tato řada byla uvedena již dříve a aktuálně je na českém trhu k dostání v oblíbených velikostech 65a 55 palců.

Modelová řada TCL P71 přináší do prostředí chytrých televizí produkt s vysokou konkurenční hodnotou. Kombinuje ultra tenký design, obrazovou kvalitu s rozlišením 4K HDR 10 a nejrozvinutější operační systém u chytrých televizí Android TV, který má navíc integrovanou službu Google Assistant. Uživatelé mohou snadno přistupovat ke svému oblíbenému obsahu hlasovým ovládáním pomocí integrovaného handsfree hlasového ovládání. Koncept ultra tenkého designu využívá i kovové prvky, má nadčasový umělecký design a je příkladem elegantního propracovaného produktu s velkouodolností, který perfektně doplní obývací pokoj. Model s obrazovkou 55 palců je na trhu k dostání od 13 999 Kč včetně DPH.

Řada TCL P815: Precizní obraz pro to nejlepší v HDR

Tato řada přináší kombinaci ultratenkého designu, kvalitu obrazu 4K HDR PRO a technologii Motionclarity PRO. Nabízí hlasové ovládání, aplikaci Google Assistent a operační systém Android TV. Bezrámečkový štíhlý design a použité kovové prvky dělají z televizoru řady TCL P815 luxusní součást obývacího pokoje. Obraz je vylepšen technologiemi Smart HDR a HDR PRO, Dolby Vision a již zmíněnou technologií MotionClarity PRO, která zvyšuje detaily a ostrost zobrazení při scénách s rychlým pohybem. Kvalita zvuku je posílena technologií DolbyAtmos. Za zmínku stojí i dostupnost rozhraní HDMI 2.1. Řada TCL P815 je na trhu ve velikostech 50, 55 a 65 palců. Nejmenší model s obrazovkou 50 palců je k dostání od 12 990 Kč včetně DPH.

Řada TCL P610: Příznivá cena a vlastní operační systém Smart TV 3.0

Stranoutéto produktové řady stojí televizor TCL P610. Ve štíhlém, minimalistickém designu nabízí 4K HDR a snadný přístup k digitálnímu obsahu díky vlastnímu operačnímu systému Smart TV 3.0. O vylepšení obrazu se stará technologie Smart HDR a MicroDimming. Kvalitu zvuku má na starosti technologie Dolby Audio. Vlastní operační systém Smart TV 3.0 umožňuje rozšíření možností televizoru o vybrané aplikace a zajišťuje snadný a jednoduchý přístup k oblíbeným poskytovatelům digitálnímu obsahu, jako je například Netflix nebo YouTube. Řada TCL P610 je dostupná ve velikostech 50, 55 a 65 palců. Nejmenší model s obrazovkou 50 palců je k dostání od 8 990 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share