Logitech – nové pouzdro se stojánkem AnyAngle

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila nejnovější přírůstek do své nabídky produktů pro tablety – ochranné pouzdro se stojánkem Logitech® AnyAngle™, jenž v jakémkoli úhlu podepře váš iPad® Air 2 a všechny modely řady iPad mini. V tomto případě se vašim potřebám přizpůsobí stojánek, takže vy se nijak přizpůsobovat nemusíte.

Logitech_AnyAngel_1„Je fascinující sledovat, jak lidé změnili způsoby, jak používají své iPady, od doby, kdy byl tento produkt poprvé uveden na trh,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Nyní se iPady používají prakticky všude – včetně kuchyní nebo když se lidé dívají na film v posteli – a protože se příslušenství Logitech určené pro tablety průběžně vyvíjelo, aby drželo krok s proměnami potřeb uživatelů, přichází nyní model Logitech AnyAngle.“

Pouzdro Logitech AnyAngle se od jiných odlišuje jedinečnou konstrukcí stojánku – má integrovaný skrytý pant, jenž váš iPad podepře v jakémkoli úhlu v rozmezí 50 stupňů a pevně jej v daném úhlu udrží, aniž by iPad padal nebo sklouzával. Stojánek se plně rozloží zpoza zadní strany iPadu, přičemž respektuje a dovytváří jeho čistý minimalistický vzhled jak při postavení na výšku, nebo je-li položen naplocho pro čtení. K zadní straně iPadu stojánek přidržují magnety a pomáhají uchovat nastavený úhel rozevření stojánku i během přemístění iPadu, takže jej může vzít a přenést jinam, a přitom daný úhel zůstane zachován.

Pouzdro a stojánek Logitech AnyAngle bylo navrženo tak, aby jeho design ladil a doplňoval štíhlé a odlehčené estetické vyznění tabletu iPad Air 2 a aby současně sneslo každodenní běžné ústrky. Pouzdro má pogumovaný rámeček, jenž pomáhá chránit iPad před náhodnými nárazy a upuštěním. Magnety skryté v přední části zajišťují pevné uzavření pouzdra a chrání displej vašeho iPadu před poškrábáním a rozbitím. Zadní část pouzdra je průhledná, takže ponechává vyznít design iPadu a přitom jej chrání před škrábanci.
Pouzdro se stojánkem Logitech AnyAngle je k dispozici v celé řadě barevných kombinací, abyste měli na výběr podle svých představ. Ať již dáváte přednost sofistikované klasické černi, nebo chcete zdůraznit svou osobnost pomocí fialového nebo modrozeleného odstínu, můžeme vám nabídnout provedení odpovídající vašemu jedinečnému stylu.

Cena a dostupnost
Pouzdro a stojánek Logitech AnyAngle doplňuje řadu ochranných pouzder – včetně modelu Logitech® Hinge, který je nyní kompatibilní i s tablety iPad Air 2. Očekává se, že pouzdro se stojánkem Logitech AnyAngle bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání od listopadu 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 1 659 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share