Společnost ARCHOS dnes představila řadu ARCHOS Junio

Společnost ARCHOS dnes představila radu ARCHOS Junior, sestávající z 10″ tabletu a 5″ smartphone určeného pro děti. Smartphony jsou vhodné pro děti ve věku od 3 let a tablety pro děti ve věku od 7 let. Kromě optimalizované hardvérové konfigurace obsahuje balíček i speciální nabídku softwaru, vyhledávání a filtrování webových stránek společnosti Qustodio, vyhledávací nástroj, vzdělávací, akademické aplikace (jazyk, věda a umění), hudbu, video. Tablet ARCHOS Junior a telefon budou k dispozici od června 2018 v ceně od 79,99 € včetně DPH.

Otázky, které si vyžádají rodiče při výběru prvního tabletu, mohou být určující: jak spravovat čas strávený na tabletě? Jak se ubezpečíme, že naše dítě tajně nepoužívá tablet nebo smartphone bez dozoru? Jak si můžeme být jisté, že naše dítě nebude vystaveno nevhodnému obsahu? Jak vybrat obsah vhodný pro jeho věk? Pro ty, kteří si vyberou smartphone, vzniknou další otázky: jak vedeme naše dítě v prvních krocích na sociálních sítích? Jak zamezit dítěti nevhodné virtuální střetnutí?

To jsou důležité otázky, na kterých ARCHOS pracoval při definování nejdůležitějších nástrojů ochrany dětí a programů vhodných pro děti. Vedli k dohodám s partnery, které zaručují atraktivitu pro pro děti, umožní dítěti vyhledat informace, s rodinou a přáteli bez vytváření závislosti na monitorech.

Optimalizovaná hardwarová konfigurace.

ARCHOS Junior tablet a telefon obsahuje základní součásti optimální pro použití dětí: čtyřjádrový procesor podporovaný 1 GB paměť RAM a kapacitou paměti 8 GB, rozšiřitelná o kartu Micro SD,

10,1″ displej pro tablet a 5″ obrazovku pro smartphone, příjemné rozlišení pro kontrolu webových stránek, umožňuje vychutnat aplikace, prohlížet si fotografie i videa. Kromě toho jsou dva kamery, baterie 4 000 a 2 000 MAh, různé konektory a množství portů a senzorů, které zajišťují maximální komfort doma nebo při cestování.

Optimální obsah

ARCHOS nabízí omezení nevhodných aplikací, které lze snadno nakonfigurovat z operačního systému Google Android, podle věku dítěte, Tablet ARCHOS Junior a telefon nabízejí nejlepší řešení pro mladé lidi.

Rodičovská kontrola

Důležité je, aby rodiče mohli kontrolovat čas strávený dětmi před obrazovkou a kvalitou obsahu, ke kterému mají přístup.

ARCHOS nabízí zákazníkům možnost používat software Qustodio zdarma na jeden rok (předplatné: 42,95 € / rok).

Qustodio je hlavní aplikací parentální kontroly, která využívá více než 1,5 milionu zákazníků po celém světě. Umožňuje rodičům definovat provozní intervaly a zároveň omezuje denní čas strávený na tabletu nebo smartphonu. Rodiče mají ovládací panel, který je přístupný z jejich smartphonu nebo počítače, pro sledování digitální aktivity dítěte. Pomocí tohoto mocného nástroje mohou rodiče jediným kliknutím sledovat, spravovat zařízení svých dětí. Děti jsou tak chráněny před rostoucím počtem ohrožení, jako je nevhodný obsah, online obtěžování, kybernetické predátoři i tvorba závislosti.

Bezpečný vyhledávač

Qwant Junior je vyhledávač určený pro děti. Respektuje jejich soukromí a současně ulehčuje objevování a sdílení informací prostřednictvím sociálního přístupu. Technologie Qwant Junior zabraňuje přístupu dětí na stránky s nevhodným obsahem. Když Qwant Junior omezí dítěti přístup zároveň oznamuje, že obsah není přizpůsoben jeho věku a musí se obrátit na dospělé. Systém Qwant neshromažďuje žádné osobní údaje. Na získání lepší bezpečnosti jsou velké online video platformy dostupné pouze v režimu „omezeného“ přístupu, aby byla optimalizována ochrana mladých uživatelů.

Videá
Youtube Kids je video aplikace speciálně navržená pro děti. Můžou bezpečně přistupovat k oblíbeným kresleným filmům, rozprávkám, dokumentům, hudebním videím. Umožňuje rodičům vytvořit více profilů na základě věku dětí v rodině, určit, který obsah může nebo nemusí být přístupný pro jejich děti a jak dlouho.

Vzdělávací aplikace
Existuje velké množství aplikací pro děti a není snadné si vybrat. ARCHOS nabízí výběr aplikací s radou Junior, který umožní zábavu s využitím jejich zvědavosti. Aplikace na výuku jazyků, matematiky, kreslení, základy kódování počítače budou přeinstalovány na zařízeních ARCHOS Junior.

Dostupnost a cena

ARCHOS Junior Tablet a smartphone budou k dispozici v České republice od června 2018. Ceny začínají od 79,99 €.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share