Genesis Boron 500 je mousepad s efektním podsvícením

Genesis Boron 500 je spolehlivá a odolná textilní podložka pod myš s efektním podsvícením okrajů, které umožní ještě více vyniknout hernímu stylu. Kvalitní, hladký textilní povrch podložky snižuje tření při pohybu myši a zvyšuje přesnost kurzoru. Výsledkem je lepší kontrola nad pohybem myši, tak jak si to přejí i hráči s nejvyššími nároky na své vybavení.

Sedmibarevné podsvícení okrajů
Podložka pod myš Genesis Boron 500 másedmibarevné podsvícení okrajů, které efektně osvětlí herní stůl a umožní hráčům odlišit se od průměru. Ovládací tlačítko umožňuje přepínání mezi jedenácti režimy podsvícení. Nejoblíbenější režim pak vytvoří jedinečnou atmosféru herního doupěte.


Povrch typu „SPEED“, obšití okrajů a protiskluzová vrstva
Vrchní vrstva podložky pod myš Genesis Boron 500 je vyrobena ze speciální tkaniny, která zajišťuje vysokou přesnost pohybu myši a snižuje tření mezi myší a povrchem. Tento povrch bezproblémově spolupracuje se všemi druhy snímačů, od optických až po laserové.Obšití okrajů podložky zajišťuje její vysokou odolnost a zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání.Dolní část podložky je pokryta gumovou protiskluzovou vrstvou, díky čemuž podložka pevně přilne ke každému povrchu, na kterém se nachází, a zabrání nechtěnému pohybu v nejméně vhodných okamžicích.

Aktuálně ve dvou rozměrech M a XXL
Genesis Boron 500 je aktuálně k dostání ve dvou velikostech. Boron 500 M má rozměry 350×250 × 4mm, naproti tomuBoron 500 XXL díky svým maxi rozměrům 800 × 300mm pokrývá převážnou část stolu, vejde se na ni nejen myš ale také klávesnice. Pravá část podložky vyčleněná pro myš poskytuje dostatečný prostor pro neomezený pohyb myši i při nižším DPI.

Dostupnost a cena
Genesis Boron 500 velikost Mje dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 399 Kč včetně DPH. Genesis Boron 500 velikost XXL pak za 609 Kč včetně DPH.

Specifikace

Materiál: Tkanina (horní povrch), Guma (spodní část),protiskluzová spodní vrstva
Profil: Nízký
Druh povrchu: Speed
Rozměry M (mm): 350 × 250 × 4mm Rozměry XXL (mm): 800 × 300 × 4mm
Délka kabelu: 180 cm
Rozhraní: USB 2.0
Napájení: DC 5V / 0,5A

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share