Sony WALKMAN NWZ-B183B – značkový MP3 přehrávač s rychlonabíjením

Malá hmotnost, velká výdrž a rychlonabíjení – to jsou hlavní přednosti levné varianty MP3 přehrávače od společnosti Sony, která není na celosvětovém trhu žádným nováčkem. Pochlubit se může desítkami skvěle propracovaných MP3 přehrávačů, mezi které patří i tento model.

sony-walkman-nwz-b183b-cerny_ien197828Tento lehoučký a kompaktní mp3 přehrávač vás potěší oblíbenou hudbou, kdykoli si vzpomenete. Výrobcem byl kladen důraz na velkou výdrž, krátkou dobu nabíjení a malé kompatkntí rozměry. Díky tomu můžete na zabudovanou 4 GB paměť nahrát několik stovek nahrávek či jiného multimediálního obsahu. Přehrávat lze až 20 hodin v kuse, což ocení například lidé, kteří rádi usínají s pomocí relaxační hudby. Sony se může pochlubit velmi dobře propracovanými hlubokými basy. Kromě toho zaujme i odolné tělo s hliníkovou úpravou.

Klíčové vlastnosti:
4GB vestavěné paměti
Doba přehrávání až 20 hodin
Stylová hliníková povrchová úprava
Elegantní design
Funkce Bass Boost pro výkon dolního rozsahu
3minutové rychlé nabíjení
MP3 , 4 GB, Přímé připojení USB, podpora MP3 / WMA,
originální hliníkové tělo,
výkonný basový zvuk s funkcí Bass Boost,
vestavěná Li-Ion baterie STAMINA, 18 hod. přehrávání hudby, rychlé nabíjení 3 min. pro 90 min. přehrávání,
3 lines OLED, předinstalovaný návod k obsluze,
Windows Vista, Windows 7 nebo Windows 8 / 8.1

Tento model se prodává v e-shopech a kamenných prodejnách za cenu 1399 Kč s DPH (září 2014) a pokud si potrpíte na kvalitu a značku, pak není co řešit. I přes několik nedostatků, mezi které patří nemožnost rozšíření paměti, malý displej či vyšší cena, ho lze určitě doporučit.

Print Friendly
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share