Sony WALKMAN NWZ-B183B – značkový MP3 přehrávač s rychlonabíjením

Malá hmotnost, velká výdrž a rychlonabíjení – to jsou hlavní přednosti levné varianty MP3 přehrávače od společnosti Sony, která není na celosvětovém trhu žádným nováčkem. Pochlubit se může desítkami skvěle propracovaných MP3 přehrávačů, mezi které patří i tento model.

sony-walkman-nwz-b183b-cerny_ien197828Tento lehoučký a kompaktní mp3 přehrávač vás potěší oblíbenou hudbou, kdykoli si vzpomenete. Výrobcem byl kladen důraz na velkou výdrž, krátkou dobu nabíjení a malé kompatkntí rozměry. Díky tomu můžete na zabudovanou 4 GB paměť nahrát několik stovek nahrávek či jiného multimediálního obsahu. Přehrávat lze až 20 hodin v kuse, což ocení například lidé, kteří rádi usínají s pomocí relaxační hudby. Sony se může pochlubit velmi dobře propracovanými hlubokými basy. Kromě toho zaujme i odolné tělo s hliníkovou úpravou.

Klíčové vlastnosti:
4GB vestavěné paměti
Doba přehrávání až 20 hodin
Stylová hliníková povrchová úprava
Elegantní design
Funkce Bass Boost pro výkon dolního rozsahu
3minutové rychlé nabíjení
MP3 , 4 GB, Přímé připojení USB, podpora MP3 / WMA,
originální hliníkové tělo,
výkonný basový zvuk s funkcí Bass Boost,
vestavěná Li-Ion baterie STAMINA, 18 hod. přehrávání hudby, rychlé nabíjení 3 min. pro 90 min. přehrávání,
3 lines OLED, předinstalovaný návod k obsluze,
Windows Vista, Windows 7 nebo Windows 8 / 8.1

Tento model se prodává v e-shopech a kamenných prodejnách za cenu 1399 Kč s DPH (září 2014) a pokud si potrpíte na kvalitu a značku, pak není co řešit. I přes několik nedostatků, mezi které patří nemožnost rozšíření paměti, malý displej či vyšší cena, ho lze určitě doporučit.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share