Ocenění „8K QLED TV Gold Award“ pro TCL X91 na veletrhu CES 2020

TCL Electronics (1070.HK), jeden z hlavních hráčů na poli výroby televizorů a firma s vedoucím postavením na trhu produktů spotřební elektroniky, získala na probíhajícím veletrhu CES 2020 vrcholné ocenění udílené společností International Data Group (IDG). Významné pocty v podobě ocenění “8K QLED TV Gold Award 2019-2020” se dostalo prémiové řadě televizorů TCL X91.Toto ocenění dokládá vysokou konkurenceschopnost produktů TCL adůraz, který tato společnost klade na uvádění inovativních technologií.

Udílení cen proběhlo v rámci akce theGlobal Top BrandsAwardCeremonysponzorované společností IDG, která se konala 8. ledna 2020 v hotelu Wynn&Encore, Las Vegas, Nevada. Porota složená z mezinárodních odborníků a zástupců významných médií rozhodla o vítězích a bralasoučasně nazřetel odlišné aspekty jednotlivých značek.Držiteléocenění museli prokázat svoji sílu a doložit, že ve svém odvětví stojí na čelních pozicích.

“TCL napomáhá svými inovativními technologiemi žít život chytřeji a je nezlomná v tom, že poskytuje svým zákazníkům po celém světě ten nejlepší zážitek ze sledování televize,” říká Kevin Wang, CEO společností TCL IndustrialHoldings a TCL Electronics.

Produktová řada X91 je nejnovější model televizí QLED ve vlajkové flotile řady X. Tato řada poskytuje uživatelům prémiové zážitky, které se opírají o průlomové technologie zobrazovacích panelů. Televize X91 QLED TV bude na evropský trh dodávána ve velikosti 75 palců, využívá technologii QuantumDot, má rozlišení 8K a Dolby Vision® HDR. TCL X91 využívá technologii LocalDimming, která podporuje přesné ovládání podsvícení a garantuje vylepšený kontrast a ultra živý obraz.Řada X91 obdržela certifikaci IMAX Enhanced® a nabízí tak uživatelům nejvyšší kvalitu domácí zábavy a novou úroveň obrazu i zvuku

Řada X91 přichází se špičkovým řešením audio signálu, využívá hardware značky Onkyo a technologii DolbyAtmos®. Úchvatný zvuk zajistí neobyčejný poslechový zážitek a zaplní celý pokoj v zcela pohlcujícím realistickém podání.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share