Genius repro SP-i320 – přenosné repro se zabudovaným MP3 přehrávačem (představen

Velmi zdařilým a zajímavým doplňkem na váš stůl by mohl být přenosný reproduktor Genius SP-i320 se zabudovaným MP3 přehrávačem a USB. Nabízí velkou výdrž, solidní reprodukci a celou řadu dalších zajímavých funkcí a možností, které popisuje následující představení.

genius-repro-sp-i320-2w-dobijeci-usb-slot-mp3-dekoder-modra_i100590(1)Kombinace všemožných multimediálních prvků v jednom přehrávači je na českém trhu spousta. Genius však nabízí zajímavý unikát. Přenosný hudební přehravač se zabudovaným reproduktorem. Ten představuje zajímavé řešení pro poslech hudby kdekoliv se nacházíte. Genius SP-i320 obsahuje hlasitý reproduktor na horní straně pro prostorovou produkci, hlasitost se dá regulovat otočným ovladačem. Vestavěný přehrávač podporuje přehrávání hudby z připojeného USB flash disku, ovládání přehrávání mají na starost tlačítka na boku. Reproduktor obsahuje také výstup na sluchátka, přes tento 3,5mm jack se dá připojit další reproduktor pro zvýšení výkonu. Zařízení Genius v sobě obsahuje akumulátor pro až 8hodinový poslech.

Parametry:
– Přenosný hudební přehravač se zabudovaným reproduktorem
– Výběr MP3 a AUX režimu
– Podpora MP3 ve FAT32 formátu
– Tlačítka Play/pause, next track/forward, back track/reverse v MP3 režimu
– Jednoduché ovládání a vypínač v jednom
– Podpora připojení dalších přenosných reproduktorů
– Výstup na sluchátka
– 1.5” reproduktor pro hluboké basy
– Rychlonabíjení přes micro USB (cca 2 hod.)
– Zabudovaná lithiová baterie
– Výdrž až 8 hodin
– Pouzdro pro jednoduché uskladnění
– Podpora až 32GB USB úložných zařízení
– Nejlepší přenosná volba pro laptop, iPad, iPod, MP3/MP4 přehrávače nebo mobilní telefon s standardním 3.5 jackem.

Výkonostně je na tom reproduktor taky dobře vzhledem ke své velikosti. Nabízí 2W RMS. Zakoupit se dá na českém a slovenském trhu v ceně kolem 500 Kč s DPH (květen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share