Rollei Degas DPF-800 – fotorámeček s DO

Digitální rámeček pro prezentaci vašich oblíbených fotografií. TFT-LED displej s úhlopříčkou 8″ v poměru stran 4:3 nabízí nastavitelný jas i kontrast. Mezi rozšířené funkce patří kalendář, zobrazení hodin a časovač pro automatické zapnutí a vypnutí. Vhodný je také k zavěšení na stěnu. Vybaven je čtečkou paměťových karet formátu SD a USB vstupem. Součástí balení je dálkový ovladač.

Digitální fotorámeček Rollei Degas DPF-800, se kterým budete mít své životní okamžiky neustále na očích. Displej s úhlopříčkou 8″ má nastavitelný jas i kontrast pro co nejlepší viditelnost. Kompaktní rozměry vám umožní fotorámeček jednoduše umístit ve vaší domácnosti nebo se skvěle hodí jako praktický dárek pro vaše blízké či přátele. Mezi další přídatné funkce patří například zobrazení hodin nebo časovač.

Záleží na vás, jaké fotografie a vzpomínky bude fotorámeček Rollei Degas DPF-800 prezentovat. Připomeňte si letní dovolenou, rodinnou oslavu, zážitky z cest a další životní okamžiky. Všechny snímky a funkce můžete rychle a snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. Digitální fotorámeček je kompatibilní s paměťovými kartami formátu SD, které pro přehrávání stačí pouze vložit. Jednoduchou obsluhu doplňují různé režimy zobrazení. Snímky lze zobrazit postupně nebo náhodně, se zoomem či v náhledu.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Úhlopříčka: 8″

Rozlišení: 1024 x 768 px

Formát: 4:3

Kontrast: 300:1

Podporované obrazové formáty: JPEG, BMP

Podpora paměťových karet: SD, SDHC, MMC

Rozhraní: USB 2.0

Rozměry: 221 x 177 x 23 mm

Hmotnost: 322 g

Barva: bílá

Na českém trhu se prodává za cenu 2 100 Kč včetně DPH (leden 2018).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share