Ponořte se do světa zvuků s novými sluchátky Genesis

Značka Genesis vždy chce, aby měl zákazník možnost volby a výběru. V případě sluchátek lze volit mezi stereo systémem a systémem Virtual 7.1. U novinky se značkou Genesis, sluchátek Neon 360, naleznete prvně jmenovaný systém.

Stereo systém je nejoblíbenějším audio systémem. Cílem je hráče počítačových her vtáhnout do děje a zesílit zážitek ze hry. Stejně tak je stereo systém skvělý pro poslech hudby a sledování filmů.

Vysoká kvalita přenášeného zvuku nemůže být dosažena bez patřičně velkých reproduktorů. Sluchátka Neon 360 mají reproduktory o průměru 50 mm. Tento headset se dále chlubí mnoha užitečnými funkcemi, jako je například možnost nastavení a přenášení vibrací. Genesis tvrdí, že vysoká kvalita zvuku je doplněna pohodlným nošením díky například měkkým náušníkům. Sluchátka Neon 360 se vyznačují extrémní odolností a pevnou konstrukcí s kovovým hlavovým mostem a pleteným kabelem s prodlouženou flexibilitou. Celkový design sluchátek je podtržen efektním červeným LED podsvícením.

Cena a dostupnost
Sluchátka Genesis Neon 360 jsou k dostání prostřednictvím internetových obchodů a v síti vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 720 Kč včetně DPH.

Technické specifikace:
Audio systém: stereo
Ovládání hlasitosti: na sluchátkách
Připojení: drátové
Průměr měniče: 50 mm
Citlivost: 108 dB
Rozsah: 20 – 20 000 Hz
Podsvícení: červené LED
Mikrofon: vestavěný
Délka kabelu: 2,3 m
Rozhraní: USB + 2 × 3pin 3,5mm stereo mini-jack

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share