Rollei Actioncam 300 – bezpečnější záběry bláznivých kousků

Německá společnost Rollei uvádí na trh novou akční kameru s bezpečnostními prvky na ochranu zdraví uživatele Rollei Actioncam 300. Tato kamera je určena především pro začínající akční nadšence, kteří chtějí natáčet svá dobrodružství ve vodě, na horách, ve vzduchu, doma i venku a to vše bez přikupování dalšího příslušenství.

Rollei_Actioncam_300 Safety PadRollei Actioncam 300 vystihuje veškeré touhy začínajících tvůrců adrenalinových záběrů. Tato outdoorová kamera za velice příznivou cenu, nabízí vysokou kvalitu s německým důrazem na precizní provedení a rozsáhlé příslušenství. Do základního vybavení patří uživatelsky atraktivní podvodní pouzdro odolné až do hloubky 40m. To nabízí možnost pořídit skvělé podvodní záběry z potápění, sjíždění peřejí, čí z rodinné návštěvy aqua parku.

Dobrou zprávou pro všechny sportovce je další novinka mimo samotnou kameru, která je součástí balení, a to nové uchycení na helmu. Společnost Rollei totiž vyvinula speciální uchycení SafetyPad, který se stejně jako dříve používané uchycení lepí na helmu. V Rollei si však uvědomují, že pevně upevněná kamera k helmě představuje reálné nebezpečí úrazu krční páteře v případě kolize. Při pádu nebo při průjezdu lesem totiž hrozí, že se kamera zachytne a působí vážné zranění. SafetyPad je navržena tak, aby uchycení uvolnilo kameru v okamžiku kolize s cizím předmětem a při překročení bezpečné rychlosti síly působící na helmu.

Oficiální video ukazující test SafetyPad a běžné uchycení: https://www.youtube.com/watch?v=UgzNLDlr27Y
Rollei Actioncam 300 pořizuje videozáznamy v HD kvalitě a nabízí širokoúhlý objektiv se zorným úhlem 140°. Takto široký úhel záběru umožňuje uživateli zachytit celou scénu najednou a nic nevynechat nebo promeškat. Při HD rozlišení 720p a snímkovací frekvenci 30fps dokáže kamera pořídit až 120minut záznamu na jedno nabití 900 mAh lithium-iontového výměnného akumulátoru. Veškerá nastavení se provádějí v menu kamery včetně výběru jazyka, kde krom dalších nechybí ani český a slovenský jazyk. Jako uložiště videí i fotografií slouží microSDHC karta s kapacitou až 32GB, která se umístí do příslušného slotu. Uživatel díky integrovanému displeji s úhlopříčkou 2“ ihned vidí záběr a snadno tak natočí požadovanou scénu se všemi detaily.

Tato velice lehká kamera s rozměry 6 x 4.1 x 2.5 cm váží pouhých 59 g. Doporučená koncová cena kamery Rollei Actioncam 300 je 1 590,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share