Western Digital uvádí novou microSD kartu speciálně vyvinutou pro spolehlivý záznam videa

Paměťová karta microSD Western Digital Purple doplňuje portfolio paměťových médií pro dohledové kamerové systémy typu Edge-to-Core a umožňuje uložit, transformovat a uchovat data z kamerových bezpečnostních systémů v reálném čase a k těmto datům snadno přistupovat.

ISC West Security Conference & Exposition, Las Vegas, NV/Praha -12. dubna 2018

Nárůst videa v rozlišení 4K Ultra HD, rozvoj aplikací pro umělou inteligenci (AI) a pro analýzu dat i celkový růst objemu dat z bezpečnostních kamerových systémů vedl společnost Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) k rozšíření nabídky paměťových médií řady Purple určených pro segment dohledových systémů. Společnost nyní uvádí novou paměťovou kartu Western Digital® Purple microSD™ speciálně vyvinutou pro potřeby moderních bezpečnostních kamer a periferních systémů.

Ať už se jedná o firemní nebo soukromý bezpečnostní monitoring osob a majetku, video záznam sloužící pro analýzu spotřebitelského chování nebo například aplikace pro rozpoznávání obličeje, v každém případě je zachycení a vyhodnocení každého okamžiku rozhodující. Nová paměťová karta Western Digital Purple microSD je optimalizovaná pro nepřetržitý provoz video kamer (24/7), a proto se může obsluha dohledových systémů vždy spolehnout na její odolnost a spolehlivost i v případě nepřetržitého pracovního zatížení, jaké se odehrává na poli dohledových systémů. Nová paměťová karta díky mimořádnému výkonu uloží a uchová video záznam v různých formátech a rozlišeních HD u současných i budoucích aplikací, včetně 4K Ultra. Současně karta usnadní přenos dat do centrálních systémů pro analýzu a okamžité využití dat. Karta odolá nárazům i vlhkosti a zajistí spolehlivý záznam videa v rozličných provozních podmínkách, včetně venkovního použití i v zimním období nebo v uzavřených prostorech s vysokou teplotou a vlhkostí.

„Aplikace typu Big Data a Fast Data, datacentrické aplikace, aplikace pro dohledové systémy, to vše vede k exponenciálnímu růstu objemu dat, jejich transformaci ale i k velké různorodosti dat. V neposlední řadě roste i hodnota dat. Dokážeme využít a dále rozvíjet naše schopnosti a inovace na poli spotřebitelských i průmyslových paměťových karet, a proto můžeme představit novou paměťovou kartu Western Digital Purple microSD, která je ideálním špičkovým řešením pro hlavní proud komerčních dohledových systémů,“ říká Christopher Bergey, vicepresident společnosti Western Digital pro integrovaná řešení a dodává: „Ať už zaznamenáváme video v rozlišení 4K pomocí kamerových systémů využívajících umělou inteligenci nebo v případě aplikací u rozsáhlých dohledových systémů typu smart surveillance, naše nová, odolná a inteligentní paměťová karta poskytuje odolnost třídy karet pro dohledové systémy a ohromující výkon pro zajištění spolehlivého záznamu videa i v těch nejdrsnějších podmínkách. Ve spojení s našimi oblíbenými pevnými disky HDD WD Purple a Ultrastar nabízí nová karta nejen uchování dat, ale i jejich analýzu v reálném čase. Western Digital nyní nabízí v tomto odvětví nejširší a nejucelenější nabídku, to nejlepší pro data z dohledových systémů od nejvzdálenějších periferií až po centrální úložiště.“

Optimalizované pro rostoucí potřeby datacentrických dohledových systémů
Nová paměťová karta Western Digital Purple MicroSD je navržena tak, aby podporovala široké spektrum záznamů v různých rozlišeních a formátech. Mezi její další přednosti patří:

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share