PLAYzone aréna bude součástí pražského Utuberingu

Festival Utubering vznikl jako jedinečný projekt v roce 2015, kdy se uskutečnil na výstavišti v Praze – Letňanech. Letošní ročník sice omezí kapacitu jednotlivé akce na polovinu, ale samotná akce se uskuteční na dvou zastávkách v Praze 29. dubna a v Brně 6. května.

Unikátnost Utuberingu se vyznačuje dělením celého programu do čtvrtin kruhu, který tvoří celé dějiště. V částích Fashion, Entertainment, Music a Gaming se představí největší domácí hvězdy, od Goga a Herdyna přes Teri Blitzen, Martina Rotu nebo Jirku Krále až ke skupině Slza nebo zpěvákům Voxel, Pavel Callta a spousty dalších. Festival Utubering tak přinese rozmanitou zábavu úplně pro každého!

PLAYzone aréna a její stánky budou na Utuberingu tvořit právě zmíněnou Gaming zónu. Když začneme od největších gigantů, stánek Intelu toho nabídne opravdu hodně. Hlavním motivem programu bude tvorba videí, kde profesionální instruktoři budou zájemce učit techniky tvorby a střihu videí, od základu až po ty pokročilejší. Mimo to bude připravena virtuální realita, hraní na výkonných strojích s procesory Skylake ve 4K rozlišení nebo možnost zahrát si hry ovládané gesty díky technologii RealSense.

Na stánku Samsung si bude každý moci vyzkoušet nejnovější technologie včetně mobilní vlajkové lodi Galaxy S7, virtuální reality a další chytré elektroniky. Společnost MSI bude přítomna s tím nejlepším ze světa grafických, karet, základových desek či herních notebooků a desktopů, jako je například Nightblade X2. Nebude se však hrát jen na počítačích, se svými konzolemi, Kinectem a také playseatem bude přítomen i Xbox One. Přijďte si k nám oddechnout u konzolí, zazávodit si ve Forza 6, nebo si jen tak zatančit na Kinectu.

V herní aréně budou připraveny mašiny HAL3000 MČR 6. generace, na kterých si budete moci vyzkoušet nejnovější herní pecky. Požitek z hraní doplní také špičkové herní monitory AOC, jež patří k nejlepším na trhu. Mimo to bude AOC přítomno na Utuberingu s vlastním stánkem, na pražské zastávce se zde uskuteční akce k vydání MXGP2 od vydavatele Comgadu. Své místo bude mít také Acer, jehož modely herních notebooků ze série Acer Predator patří k tomu úplně nejlepšímu na trhu. A právě ty budou na Utuberingu k vyzkoušení!

Více o PLAYzone aréně na Utuberingu – Praha se dozvíte na stránkách PLAYzone.cz. Zábavu v PLAYzone aréně zabezpečí partneři MSI, Samsung, HAL3000, AOC, Xbox One, INTEL, Acer.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share