Optická herní myš Logitech G400s (představení)

Myš Logitech® G400s Optical Gaming Mouse posouvá již tak vysoké standardy, jaké nastavily optické herní myši Logitech® MX518 a Logitech® G400. Tato plně vybavená herní myš je navržena speciálně pro hraní her FPS a obsahuje exkluzivní technologii společnosti Logitech.

 g400Myš Logitech® G400s Optical Gaming Mouse posouvá již tak vysoké standardy, jaké nastavily optické herní myši Logitech® MX518 a Logitech® G400. Tato plně vybavená herní myš je navržena speciálně pro hraní her FPS a obsahuje exkluzivní technologii společnosti Logitech s názvem Delta Zero pro vysokou přesnost ovládání pohybu kurzoru. Také má hydrofobní potah, aby se vám k myši nelepila dlaň, plochy s měkkými úchopy a hlavní tlačítka mají úpravu proti ulpívání otisků prstů bránící současně jejich ošoupání. Pomocí aplikace LGS si můžete přizpůsobit osm programovatelných tlačítek a hlavní mechanické mikrospínače myši jsou testovány na životnost 20 milionů kliknutí. Programovatelná tlačítka vám umožňují přepínat mezi několika úrovněmi rozlišení DPI, rychle vybírat volby na obrazovce, prohlížet mapu hry, pálit v úhlu 180 stupňů při rozlišení 4000 DPI nebo přejít na ostřelovačsky jemné míření s přesností na jeden pixel nebo volbu strategie v reálném čase (RTS) při rozlišení 400 DPI – všechna tlačítka jsou prakticky umístěna nad a pod rolovacím kolečkem. Očekává se, že optická herní myš Logitech G400s je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share