Logitech – populární obýváková klávesnice v bílé barvě

Společnost Logitech již nějakou dobu nabízí bílé verze oblíbené klávesnice Logitech® Wireless Touch Keyboard K400 ve speciální edici. Klávesnice byla navržená do obývacího pokoje a nyní je k dispozici také v provedení v jasně bílé barvě, která se dobře hodí k moderním interiérům.

K400_WHT_TOPLogitech Wireless Touch Keyboard K400 White byla vytvořena speciálně pro to, aby vyhovovala vašim potřebám, když chcete ovládat počítač v obývacím pokoji. Můžete ji pohodlně používat, i když ležíte na pohovce, protože má bezdrátový dosah 10 metrů a tak s ní můžete snadno ovládat váš laptop, ať samotný, nebo připojený k televizi. Vestavěný 9cm touchpad umožňuje intuitivní ovládání kurzoru ve vertikálním i horizontálním směru a nemusíte tedy používat samostatnou myš.

„Nová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White se stala ve své základní verzi jednou z našich vůbec nejpopulárnějších klávesnic a nyní dále skvěle drží krok s designovými trendy tohoto roku,” řekl Thibaud Nolf, ředitel sekce klávesnic a klávesnicových setů společnosti Logitech pro region EMEA. „Ať už surfujete po nových YouTube videích, tweetujete o svém oblíbeném TV programu nebo píšete email příteli, je tato klávesnice perfektní univerzální doplněk. A hodí se k designu vašeho obývacího pokoje.”

Na rozdíl od podobných produktů je nastavení klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 jednoduché. Prostě zapojíte maličký USB přijímač Unifying do USB portu a klávesnice je připravena k použití. Uživatelé mohou k přijímači Unifying připojit až 5 dalších zařízení a baterie vydrží až jeden rok. Vyhnete se tak nepořádným kabelům a napájecím portům. Klávesnice je také uzpůsobena tak, aby mohla stát na boku, což znamená, že ti, kdo mají rádi minimalistický design, mohou klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White snadno uložit v poloze na výšku.

Cena a dostupnost
Více informací najdete na stránkách www.logitech.cz Cena této klávesnice se pohybuje kolem 1000 Kč s DPH (březen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share