Logitech – sedm produktů získalo ocenění International Design Awards

Společnost Logitech oznámila, že sedm jejích produktů bylo poctěno oceněním International Design Awards. Ultra rychlá herní myš Logitech G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse a webová kamera Logitech ConferenceCam Connect získaly zlatou cenu, herní myš Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse, přenosná klávesnice Logitech Keys-To-Go a reproduktor značky Ultimate Ears UE MEGABOOM byly oceněny stříbrem a stojánek Logitech AnyAngle si odnesl bronz.

Bezdrátová klávesnice pro více zařízení Logitech® Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 získala navíc stříbrné a bronzové ocenění ve dvou kategoriích mezinárodní soutěže International Design Award.„Naše tvrdá práce se vyplácí – jen za posledních 16 měsíců jsme získali přes 50 ocenění za design,“ řekl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech. „Logitech vynakládá značně úsilí, aby byla přední společností v oblasti technologií, ale současně tou, která má v srdci svého zájmu i design. Naším cílem je přicházet na trh s produkty, které budou spotřebitelé milovat.“

Každým rokem ohodnotí ceny International Design Awards legendární vizionáře v oblasti designu a objevuje nové talenty na poli architektury, designu interiérů, produktů, grafiky a módy. Letos poroty IDA zkoumaly 1.000 přihlášených položek z 52 zemí a vybíraly vítěze na základě úspěšnosti s ohledem na design, kreativitu, použitelnost a inovace.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share