Chytré a výkonné multimediální centrum nové generace EVOLVEO MultiMedia Box C4 pro 8K Ultra HD

Nová generace multimediálního centra EVOLVEO nabídne přehrávání videí až do formátu 8K Ultra HD s podporou HDR díky standardu HDMI 2.1. O chod zařízení se stará operační systém Android 9.0 za pomocí 4GB RAM a 32GB ROM. Připojení do sítě zajišťuje duální Wi-Fi 2.4/5GHz nebo LAN konektor. Pro kopírování souborů je k dispozici vysokorychlostní USB 3.0. MediaBox dále disponuje technologií Bluetooth, AV out konektorem a slotem pro MicroSDHC/SDXC karet.Nejnovější generace čipu Amlogic S905X3 použitá v multimediálním centru EVOLVEO navyšuje výpočetní výkon a dává prostor domácí video zábavě i těm nejnáročnějším uživatelům.

Výkonná multimediální centra navržená na platformě OS Android, umožňují zprostředkovat digitální obsah na všech domácích televizorech. Multimediální centra často bývají řešením pro uživatele, kteří potřebují přehrávat vlastní video, a jejich současná TV toto neumožňuje. Problém často bývá v nekompatibilitě souborů – přesněji řečeno kodeků. Zajímavostí je i to, že pro multimediální aplikace nemají výrobci TV sjednocený standard. Každý výrobce televizí má svůj vlastní obsah aplikací, rozumějme vlastní knihovnu, která je výrazně omezena v porovnání s množstvím aplikací dostupných pro Android. EVOLVEO MultiMedia Box C4 tedy doplňuje poptávku uživatelů, kteří požadují chytré funkce, ale nevlastní Smart TV, jejíž pořízení v současné době mnohonásobně převyšuje pořizovací cenu multimediálního boxu, nebo kterým jejich TV neumožňuje přehrávat požadovaný obsah.

EVOLVEO MultiMedia Box C4 je vybaven 4GB operační pamětí, která zaručuje plynulý chod přehrávání pro veškerý video obsah. Výstupní rozhraní HDMI nejnovějšího standardu 2.1 zobrazí obraz až do rozlišení 8K Ultra HD s podporou HDR. Přehrávání je zpětně kompatibilní s předcházejícími verzemi HDMI, pro 4K zvládne přehrávat obsah při rychlosti 120 snímků za sekundu.

Interní paměť o velikosti 32GB pracuje na eMMC čipech. Tato paměť je dostatečná pro veškeré aplikace a nastavení. Pro videa a další obsah lze paměť velice jednoduše rozšířit pomocí MicroSDHC/SDXC karty až do kapacity 64GB anebo pomocí externího úložiště pro vysokorychlostní USB 3.0.

Pro připojení do sítě disponuje box duálním Wi-Fi modulem 2.4GHz/5GHz s množstvím vnitřních antén standardu 2T2R, který zajišťuje rychlejší odezvu. Využít je možné i ethernetový konektor typ RJ45. Pro připojení audia je možné využít dostupný analogový jack 3,5mm i digitální konektor SPDIF. Připojení periferií je možné realizovat pomocí Bluetooth 4.2.

EVOLVEO MultiMedia Box C4 je možné použít i jako domácí DLNA server, umožňující pomocí tohoto standardu sdílet video obsah do domácí sítě. Zpětné sdílení obsahu například z mobilního telefonu směrem do TV pomocí MultiMedia Boxu se provádí prostřednictvím služby Miracast. Veškerý obsah viditelný na telefonu/tabletu je zrcadlen do televize. Funkci lze využít např. při prezentaci fotografií ostatním divákům přes TV. Přehrávač je dodáván s chytrým programovatelným ovladačem, který má navíc chytrou funkci učení signálů

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share