LOGITECH repro Z523 – poslech v okruhu 360 stupňů

Reproduktory šířící zvuk v okruhu 360 stupňů umožňují rovnoměrnou zvukovou projekci ve všech směrech, takže získáte skvělý zážitek z poslechu v celé místnosti. Subwoofer vyzařující dolů s 16,5cm (6,5″) tlakovou jednotkou produkuje bohaté, hluboké basy, které můžete doslova cítit.

logitech-repro-z523-2-1-40w-3-5-mm-jack-rca-cinch-cerne_i62194

Integrovaný duální konektor RCA a konektor 3,5 mm umožňují snadné připojení síťového hudebního přehrávače Logitech® Squeezebox, herní konzole, přehrávače DVD nebo přehrávače iPod®. Díky praktickým ovládacím prvkům na reproduktorech je ovládání napájení a hlasitosti na dosah ruky, lze také řipojit sluchátka pro soukromý poslech. Čtyřicetiwattový (RMS) výkon naplní místnost výrazným, dynamickým zvukem.

Zvuk v okruhu 360 stupňů umožňuje rovnoměrnou zvukovou projekci ve všech směrech, takže získáte skvělý zážitek z poslechu v celé místnosti. Subwoofer vyzařující dolů s 16,5cm (6,5″) tlakovou jednotkou produkuje bohaté, hluboké basy, které můžete doslova cítit.

Duální konektor RCA a konektor 3,5 mm umožňují snadné připojení síťového hudebního přehrávače Logitech® Squeezebox, herní konzole, přehrávače DVD nebo přehrávače iPod. Výkon 40 W (RMS) naplní místnost výrazným, dynamickým zvukem. Díky praktickým ovládacím prvkům na reproduktorech a integrovanému konektoru pro sluchátka je ovládání napájení a hlasitosti na dosah ruky a lze připojit sluchátka pro soukromý poslech.
Technická specifikace:

Výkon 40 W (RMS)
Frekvenční rozsah: 48 Hz – 20 kHz
Rozměry (v x š x h):
– Satelitní reproduktory: 19,5 cm x 8,6 cm x 13,2 cm
– Subwoofer: 25,4 cm x 22,9 cm x 24,1 cm

Na českém trhu se prodává tento model za 1990 Kč s DPH (duben 2015), což je velmi přijatelná cena.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share