Logitech – pouzdro s ultratenkou klávesnicí pro Samsung Galaxy Tab

Společnost Logitech oznámila rozšíření své oceňované řady příslušenství pro tablety o nový model Logitech Ultrathin Keyboard Folio určený pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard Folio je precizně navržený produkt s využitím nejmodernějších materiálů, který nabízí vestavěnou Bluetooth® klávesnici s klávesovými zkratkami pro systém Android™ a prostornými klávesami pro rychlé, intuitivní a přesné psaní.

UltrathinKBFolio_Tab4_CarbonBlk_3„Společnost Logitech vytvořila Ultrathin Keyboard Folio proto, aby uživatelé nového Samsungu Galaxy Tab 4 10.1 mohli dopřát svému tabletu ochranu, a zároveň aby mohli rozšířit své možnosti při jeho používání a být produktivnější, “ říká Isabela Sulima, regionální marketingová manažerka společnosti Logitech. „Optimalizovaná klávesnice umožňuje pohodlné psaní, dvoustupňový stojánek zase usnadňuje jakoukoli činnost, od psaní emailů až po sledování filmů nebo hraní her.”

Logitech Ultrathin Keyboard Folio má štíhlou klávesnici s prostornými klávesami a řadou klávesových zkratek pro Android, takže přináší větší pohodlí a intuitivní, rychlé a přesné psaní. Abyste ještě lépe využili všechny funkce svého tabletu Samsung Galaxy Tab 4 10.1, nové pouzdro s klávesnicí také slouží jako dvoustupňový stojánek se dvěma ideálními pozicemi: horní pro psaní a spodní, při níž tablet zakrývá klávesnici a vy tak můžete pohodlně procházet jakýkoli obsah.

Systém SecureLock přidržuje váš Samsung Galaxy Tab 4 10.1 pevně uchycený, a přitom je snadné tablet vložit do pouzdra či jej z něj vyjmout. Ochranné klávesnicové pouzdro je vytvořené z odolných materiálů odpuzujících vodu, a tak chrání přední i zadní stranu vašeho tabletu před náhodnými pády, škrábanci či politím.

Cena a dostupnost
Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 bude k dispozici v české republice úpočátkem května 2014 na eshopu www.logitech.cz a později u vybraných pro dejců, a to za doporučenou koncovou cenu 2769 Kč. Více informací najdete na stránkách www.logitech.cz nebo www.digizona.cz.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share