HyperX – nové produkty na veletrhu Computex v Taipei

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení pamětí HyperX Impact pro hráče a počítačové nadšence, kteří chtějí upgradovat a zvýšit výkon svých notebooků, konzolí Steam Machines a miniaturních PC. Modely HyperX Impact nahrazují aktuální nabídku pamětí SO-DIMM s označením Genesis, PnP a LoVo a vytvoří tak jednu produktovou rodinu.

HyperX FURY SSD_SHFS37A_240GB_hr_03_06_2014 01_03Paměti HyperX Impact dosáhly světového rekordu jako nejrychlejší paměti SO-DIMM při přetaktování základního taktu 2666 MHz. Videozáznam tohoto výkonu je možné zhlédnout zde. Paměti HyperX Impact jsou k dispozici v taktování od 1600 MHz až po 2400 MHz, což je nejrychlejší frekvence v této oblasti, a s kapacitami 4 GB a 8 GB u samostatných modulů nebo 8 GB až 16 GB v sadách po dvou kusech. Minimální napájecí napětí je 1,35 V a výměna pamětí je snadná, protože všechny moduly v rámci funkce plug-and-play (PnP) jsou navrženy tak, že se automaticky přetaktují podle možností konkrétního počítače, aniž by bylo nutné je nastavovat manuálně. Paměti HyperX Impact lze navíc použít k upgradu miniaturních systémů, jakou jsou například Gigabyte BRIX, Intel NUC a ZOTAC ZBOX, a také nových konzolí Steam Box, jejichž cílem je přímo konkurovat herním konzolím a nabídnout přitom výkon plného počítače za zlomek ceny.

Pro hráče je určen i cenově dostupný SSD disk HyperX FURY SSD, který se vyznačuje spřaženými synchronními paměťmi typu NAND a jehož srdcem je řadič LSI SandForce SF-2281 s výkonným rozhraním SATA Rev 3.0 (6 GB/s). Nový SSD disk s příznivou cenou nabízí výjimečně vysoké rychlosti čtení a zápisu 500/500 MB/s a je ideální, chcete-li dosáhnout rychlejšího bootování počítače, načítání aplikací a zpracování souborů. K dispozici je s kapacitami 120 GB a 240 GB. Disk HyperX FURY SSD je nejnovějším přírůstkem do rodiny produktů HyperX FURY, kterou doplňuje po nedávno představených paměťových modulech HyperX FURY DRAM.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share