HyperX – nové produkty na veletrhu Computex v Taipei

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení pamětí HyperX Impact pro hráče a počítačové nadšence, kteří chtějí upgradovat a zvýšit výkon svých notebooků, konzolí Steam Machines a miniaturních PC. Modely HyperX Impact nahrazují aktuální nabídku pamětí SO-DIMM s označením Genesis, PnP a LoVo a vytvoří tak jednu produktovou rodinu.

HyperX FURY SSD_SHFS37A_240GB_hr_03_06_2014 01_03Paměti HyperX Impact dosáhly světového rekordu jako nejrychlejší paměti SO-DIMM při přetaktování základního taktu 2666 MHz. Videozáznam tohoto výkonu je možné zhlédnout zde. Paměti HyperX Impact jsou k dispozici v taktování od 1600 MHz až po 2400 MHz, což je nejrychlejší frekvence v této oblasti, a s kapacitami 4 GB a 8 GB u samostatných modulů nebo 8 GB až 16 GB v sadách po dvou kusech. Minimální napájecí napětí je 1,35 V a výměna pamětí je snadná, protože všechny moduly v rámci funkce plug-and-play (PnP) jsou navrženy tak, že se automaticky přetaktují podle možností konkrétního počítače, aniž by bylo nutné je nastavovat manuálně. Paměti HyperX Impact lze navíc použít k upgradu miniaturních systémů, jakou jsou například Gigabyte BRIX, Intel NUC a ZOTAC ZBOX, a také nových konzolí Steam Box, jejichž cílem je přímo konkurovat herním konzolím a nabídnout přitom výkon plného počítače za zlomek ceny.

Pro hráče je určen i cenově dostupný SSD disk HyperX FURY SSD, který se vyznačuje spřaženými synchronními paměťmi typu NAND a jehož srdcem je řadič LSI SandForce SF-2281 s výkonným rozhraním SATA Rev 3.0 (6 GB/s). Nový SSD disk s příznivou cenou nabízí výjimečně vysoké rychlosti čtení a zápisu 500/500 MB/s a je ideální, chcete-li dosáhnout rychlejšího bootování počítače, načítání aplikací a zpracování souborů. K dispozici je s kapacitami 120 GB a 240 GB. Disk HyperX FURY SSD je nejnovějším přírůstkem do rodiny produktů HyperX FURY, kterou doplňuje po nedávno představených paměťových modulech HyperX FURY DRAM.

Print Friendly
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share