Kingston – druhá generace zařízení pro streamování médií

Model MobileLite Wireless G2 umožní uživatelům chytrých telefonů a tabletů rozšířit možnosti ukládání dat, které jsou dány kapacitou jejich vnitřní paměti, a sdílet a streamovat obsah mezi více uživateli současně. Zařízení MobileLite Wireless G2 je ultra přenosné a navíc je vybaveno baterií s kapacitou 4640 mAh.

MobileLite Wireless G2 usage image_MLWG2_DTM30_SDA10_22_05_2014 19_28Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení bezdrátového zařízení MobileLite Wireless G2. Dodávky budou zahájeny na konci června. Model MobileLite Wireless G2 umožní uživatelům chytrých telefonů a tabletů rozšířit možnosti ukládání dat, které jsou dány kapacitou jejich vnitřní paměti, a sdílet a streamovat obsah mezi více uživateli současně. Zařízení MobileLite Wireless G2 je ultra přenosné a navíc je vybaveno baterií s kapacitou 4640 mAh / 3,8 V, která umožňuje dobíjet jiné mobilní přístroje, a má port pro přímé připojení k síti Ethernet, možnost bezdrátového routingu a vytváření Wi-Fi přípojného bodu. USB port také podporuje připojení 3G modemu v podobě USB „klíčenky“.

Nové zařízení MobileLite Wireless G2 společnosti Kingston představuje nejlepší řešení pro ještě mobilnější možnosti ukládání dat. Namísto mazání dat ze smartphonu nebo tabletu pro získání prostoru mohou uživatelé bezdrátově přenášet fotografie, filmy nebo hudbu na USB disk nebo paměťovou flash kartu. To je skvělé pro zábavu nebo na cestách, protože fotografie, videa, skladby nebo dokumenty je možné sdílet nebo streamovat více uživatelům najednou. A snímky nebo videa lze navíc posílat přímo na různé sociální sítě bez nutnosti připojovat počítač. Aplikace MobileLite Wireless bude k dispozici v Google Play (Android), v Apple App Store a na Amazonu (Kindle, Kindle Fire).

Uživatelé, kteří hodně cestují, si zařízení MobileLite Wireless G2 zamilují pro jeho schopnost dobíjet baterie jejich přístrojů a možnost připojení do sítě Ethernet. Je-li interní baterie zařízení MobileLite Wireless G2 plně nabitá, dokáže nabít většinu smartphonů dvakrát1. Aby uživatelé mohli být stále připojeni na Internet, podporuje toto zařízení přímé připojení pomocí bezdrátového 3G modemu v podobě USB klíčenky a má také přímé připojení na Ethernet, což znamená, že zařízení MobileLite Wireless G2 může fungovat buď jako přenosný router, nebo sdílený disk (NAS).

„MobileLite Wireless G2 je skvělé zařízení pro bezdrátové sdílení fotografií, filmů, hudebních skladeb nebo souborů s přáteli a rodinou,“ řekl Andrew Ewing, obchodní ředitel divize flash pamětí ve společnosti Kingston®. „Zvýšili jsme výdrž baterie až na 13 hodin při nepřetržitém provozu, takže výborně zajistí, že se váš smartphone nebo tablet nevybije nebo že se vaše děti na dlouhých cestách budou moci stále bavit.“

Zařízení MobileLite Wireless G2 má dvouletou záruku a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share