LOGITECH myš Bluetooth Mouse M55 s tlačítkem start WIN

Myš můžete připojit k libovolnému Bluetooth kompatibilnímu počítači PC či Mac nebo tabletu se systémem Windows 8 – žádný přijímač není potřeba. Právě na tuto myš se můžete spolehnout, že bude kompatibilní se všemi zařízeními, se kterými pracujete.

logitech-mys-bluetooth-mouse-m557-tlacitko-start-win-8_i122745Životnost baterií je až 12 měsíců. Vychutnejte si výjimečnou životnost baterií na poměry myší Bluetooth – pracujte až celý jeden rok na jednu sadu baterií. Vypínač napájení pomáhá šetřit energii, inteligentní režim spánku prodlužuje životnost baterie, a indikátor zabrání překvapení z vybité baterie.

Tenké provedení pro obě ruce. Ať už jste pravák nebo levák, používáte úchop konečky prstů nebo celou dlaní, myš M557 vám vždy skvěle padne do ruky.

Tlačítko Úvodní obrazovky systému Windows 8. Tlačítko nacházející se za rolovacím kolečkem přispívá k urychlení a usnadnění přepínání mezi tradiční plochou Windows, aplikacemi, a novým, celoobrazovkovým rozhraním systému Windows 8.

Systémové požadavky
Bluetooth kompatibilní počítač PC se systémem Windows XP, Windows 7 nebo Windows 8
Bluetooth kompatibilní tablet se systémem Windows 8, počítač Mac se systémem OS X 10.4 nebo pozdějším

Kompatibilita platforem
Windows
Počítačem Mac

Obsah balení
Myš Logitech Bluetooth Mouse M557
2 baterie velikosti AA
Dokumentace

Na českém trhu se prodává za cenu 1200 Kč včetně DPH (listopad 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share