HAL3000 Mega Gamer – sestava s vyváženým výkonem pro každého

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Mega Gamer s plnohodnotným herním výkonem ve Full HD, která je dostupná opravdu každému kdo touží po skvělém herním zážitku.

HAL3000 Mega Gamer (8)Herní sestava HAL3000 Mega Gamer přináší vyvážený výkon silného procesoru Intel® Core i5 a nového modelu grafické karty Nvidia MSI GTX 1050 Ti. Celkový výkon sestavy je navržen tak, aby umožňoval plynulé hraní nových herních titulů v rozlišení Full HD na velmi vysoké detaily. U starších, ale stále oblíbených herních titulů i mezi profesionály jako jsou League of Legends, CS: Global Offensive, World of Tanks atp., poskytne sestava nadprůměrný výkon umožňující nastavení na ultra detaily při současném zachování velmi vysoké a stabilní hladiny FPS.

Sestava je vybavena operační pamětí s celkovou kapacitou 8GB RAM, SSD diskem s kapacitou 120GB a prostorným 1TB pevným diskem na data. Kvalitní konstrukce a pečlivý výběr komponent zajišťuje celkově tichý a úsporný provoz. To ze sestavy dělá ideálního kandidáta vhodného pro všeobecné rodinné využití s nejrozličnějšími požadavky na práci, studium i zábavu, to vše ve svižném tempu bez zbytečného a zdlouhavého čekaní na start systému či spuštění aplikací.

HAL3000 Mega Gamer je dostupný ve verzi s operačním systémem Windows 10 či bez OS. S každou sestavou HAL3000 dostane uživatel také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky. Tato služba zaručí rychlý a pohodlný servis. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a o vše ostatní se již postará ZDARMA servisní tým HAL3000.

Cena: Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 Mega Gamer s OS je: 21 990,- s DPH

Záruky: Na sestavu se vztahuje záruka 36 měsíců výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share