Logitech G – nejrychlejší herní myš na světě

Společnost Logitech představila nejrychlejší dosud vyrobenou herní myš s celým názvem Logitech G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse. Myš Hyperion Fury se vyznačuje exkluzivní technologií společnosti Logitech pro snímání pohybu Fusion Engine, která byla vyvinuta speciálně pro hraní her FPS a dokáže spolehlivě sledovat pohyb rychlostí přes 12 metrů za sekundu.

Logitech_G402_3Každý hráč FPS her potřebuje myš, která dokáže zvládnout velmi rychlé pohyby – a současně poskytnout maximální přesnost. Herní myš s celým názvem Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra Fast FPS Gaming Mouse nabízí neobyčejnou přesnost v odlehčeném a designově impozantním provedení. Tato myš je vynikající pro hraní FPS her, protože je vybavena exkluzivní technologií společnosti Logitech pro snímání pohybu Fusion Engine™, která dokáže spolehlivě sledovat pohyb rychlostí přes 12 metrů za sekundu, a obsahuje další exkluzivní technologii společnosti Logitech s názvem Delta Zero™ pro dosažení bezkonkurenční přesnosti. Dále se může pochlubit osmi programovatelnými tlačítky, jimž lze nakonfigurovat jakékoli funkce, a má čtyři úrovně rozlišení DPI, které je možné přepínat kdykoli během hry.

Hlavní vlastnosti
• Exkluzivní technologie Fusion Engine: Srdcem technologie Fusion Engine myši Hyperion Fury je 32bitový vestavěný procesor ARM, jenž umožňuje dosáhnout spolehlivé a přesné rychlosti sledování pohybu přesahující 12 metrů za sekundu.
• Exkluzivní technologie Delta Zero: Exkluzivní technologie společnosti Logitech s názvem Delta Zero zajišťuje myši Hyperion Fury naprosto dokonalou přesnost.
• Osm programovatelných ovládacích tlačítek: Na myši Hyperion Fury je osm programovatelných tlačítek, které lze libovolně konfigurovat – přiřadit jim složitá makra nebo jednotlivé klávesy – pomocí ovládací aplikace Logitech Gaming Software. Vaši osobní konfiguraci je možné uložit do vestavěné paměti myši, aby její vyvolání a přístupnost byly co nejrychlejší.
• Přepínání rozlišení DPI během hraní: Je možné okamžitě přepínat mezi čtyřmi úrovněmi rozlišení (DPI), takže jej můžete snížit pro sniperské odstřelování, k němuž potřebujete dokonalou přesnost na jediný pixel, nebo zvýšit pro velmi rychlé manévry, a i ty budete mít pod maximálně precizní kontrolou. Využijete-li ovládací aplikaci Logitech Gaming Software, můžete si přidat páté nastavení rozlišení DPI a přizpůsobit další možnosti a funkce myši podle vašich představ. Díky možnosti bleskurychle přepínat rozlišení od 4000 DPI do 240 DPI vám myš Hyperion Fury poskytuje všestrannost, která vám pomůže zvládnout bitevní chaos.
• Odlehčená, štíhlá konstrukce: Velmi rychlé pohyby jsou možné i díky odlehčeným materiálům a kluzáčkům s nízkým třením, jež současně nabízejí co nejpohodlnější pocit při ovládání myši.

Logitech_G402_1Požadavky na systém
• Windows® 8, 8.1, Windows® 7
• USB port s napájením
• Připojení k Internetu a 100 MB volného prostoru na pevném disku (pro volitelné stažení ovládacího softwaru)

Technické údaje produktu
• Rozměry (D x Š x H): 136 mm x 72 mm x 41 mm
• Délka kabelu: 2,1 metru (7 stop)
• Hmotnost:
• 144 gramů (myš s kabelem)
• 108 gramů (myš bez kabelu)

Záruka je od společnosti Logitech poskytována standardně v délce 24 měsíců. Cena se pohybuje kolem 1700 Kč s DPH (červernec 2014)-

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share