Belkinrozšiřuje svoji nabídku bezdrátových sluchátek o model BelkinSoundFormMotion

Belkin, již 40 let přední značka spotřební elektroniky, rozšiřuje svoji nabídku skutečně bezdrátových sluchátek (TWS) o model SoundFormMotion. Sluchátka SoundFormMotion přinášejí úžasně plný zvuk a celodenní pohodlí díky 12mm měničům a třem předvolbám ekvalizéru s řešením BelkinSignatureSound. Sluchátka zajistí až 9 hodin nepřetržitého přehrávání a dalších 24 hodin kapacity přehrávání sdobíjecím pouzdrem. Stupeň krytí IPX5 znamená, že jsou odolná proti potu a stříkající vodě. Technologie potlačení okolního hluku (ENC) a Clear Call Quality se dvěma mikrofony v každém sluchátku umožňují propojit hovory mezi lidmi i v hlučném prostředí, jako je přeplněná kavárna, hromadná doprava nebo letiště.

Dobíjení bez nutnosti zapojení do zásuvky

Bezdrátové dobíjecí pouzdro sluchátek BelkinSoundFormMotionumožňuje navíc bezdrátové nabíjení na jakékoli nabíjecí podložce podporující technologii Qi. Navíc je na víku pouzdra umístěn grafický průvodce pro dotykové ovládání a nastavení.

Rychlé párování

Sluchátka BelkinSoundFormMotionpřinášejíkvalitní zvuk v bezdrátovém připojení s bezproblémovým, snadným párováním Bluetooth 5.2 a spolehlivým připojením až na vzdálenost 9 metrů.

Slyšte a buďte slyšet

Sluchátka BelkinSoundFormMotionmajícelkem čtyři mikrofony, po dvou v každém náušníku. Každý hovor tak znamená vysoce osobní konverzaci.

Skvělý zvuk všude na cestách

Technologie potlačení okolního hluku (ENC) filtruje vnější hluk, když jdete pěšky, jedete vlakem nebo autobusem. Pohodlný režim Mono umožňuje používat jedno sluchátko, abyste šetřili baterii a měli přehled o svém okolí.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka BelkinSoundFormMotionk dostání ve dvou barevných provedeních (černá nebo bíla) u vybraných prodejců a resellerů. Doporučená koncová cena je 968 Kč. Produkty Belkin jsou mimo jiné dostupné prostřednictvím internetových obchodů Smarty.cz a iStores.cz.

Specifikace:    

Rychlé nabíjení: 10 minut nabíjení zajistí 1 hodinu přehrávání 

Bezproblémové párování: Bluetooth 5.2 s dosahem 9 metrů

Dva mikrofony v každém sluchátku pro čisté hovory 

Potlačení okolního hluku (ENC)

Monofonní režim pro úsporu baterie a udržení povědomí o okolí 

12mm měniče poskytují vysoce věrný zvuk 

Tři předvolby ekvalizéru pro přizpůsobení poslechu  

Celodenní pohodlí a pevné těsnění pro izolaci hluku 

Intuitivní dotykové ovládání  

Průvodce dotykovým ovládáním pohodlně umístěný v nabíjecím pouzdře 

Odolnost proti potu a stříkající vodě se stupněm krytí IPX5 

Certifikace Qi 

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share