Logitech – bezdrátová mobilní myš MX Anywhere 2

Společnost Logitech  rozšířila způsoby, jak lidé pracují, díky uvedení bezdrátové mobilní myši s celým oficiálním názvem Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse. Tato přenosná bezdrátová myš vám umožní pracovat na plný výkon, ať to bude kdekoli.

Logitech MX Anywhere 2 (4)S vyspělou technologií snímacího senzoru Darkfield Laser Sensor dokáže kompaktní a štíhlá bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 2 sledovat pohyb vaší ruky na jakémkoli povrchu, včetně skla, a můžete ji tak vzít s sebou kamkoli, kde budete chtít pracovat. Je dostatečně malá, aby se vám vešla do jakéhokoli pouzdra, a díky pogumovanému povrchu je její používání pohodlné i tehdy, když musíte pracovat dlouho.

„Bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 2 je naší mobilní verzí oceňovaného modelu MX Master Wireless Mouse a představuje nejlépe vyvážené spojení konektivity, velikosti a komfortu,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka divize počítačových periférií společnosti Logitech. „Je navržena tak, aby vám s prací pomohla, kdekoli budete právě potřebovat, a je to prostě nejvšestrannější mobilní myš, jakou vám v současné době můžeme nabídnout.“
Bezdrátová mobilní myš Logitech MX Anywhere 2 má dvojí možnost bezdrátového připojení k počítačům s operačními systémy Windows® nebo Mac® přes miniaturní přibalený přijímač Pico Unifying™ nebo prostřednictvím technologie Bluetooth® Smart. Navíc můžete myš MX Anywhere 2 spárovat až se třemi zařízeními současně a pak pouhým stiskem tlačítka Logitech Easy-Switch™ přepínat, na jakém přístroji ji budete chtít používat – takže můžete s volností pracovat na svém stolním počítači, notebooku nebo tabletu kdekoli: doma nebo na cestách. Rolovací kolečko myši MX Anywhere 2 využívá technologii hyper rychlého posunu, takže můžete snadno a rychle prolétnout dlouhými dokumenty nebo webovými stránkami, a pak přepnout na režim posunu po jednotlivém zoubku rolovacího kolečka, když potřebujete, aby navigace vašeho pohybu byla co nejpřesnější.

Podobně jako u modelu Logitech MX Master je možné bezdrátovou mobilní myš Logitech MX Anywhere 2 přizpůsobit osobním potřebám díky softwaru Logitech Options™, který vám umožní používat ovládání pomocí gest na počítačích Mac®, abyste mohli mít vše ještě lépe pod kontrolou. Dobíjecí baterie vydrží pracovat až dva měsíce, lze ji nahradit rezervními bateriemi, a stačí jediná minuta dobíjení přes USB kabel, abyste ji mohli používat další dvě hodiny.

Očekává se, že bezdrátová mobilní myš Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse bude k dostání v Evropě od srpna za doporučenou maloobchodní cenu 2 290 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share