Kompaktní sférická kamera Rollei 360° – 360 stupňů svobody ve Full HD

Společnost Rollei uvádí na trh novou akční kameru Rollei 360°. Akční kamery jsou stále populárnější a i přes široké zorné úhly nedokáží zachytit vše a tak mnohdy na záběru něco chybí, proto společnost Rollei přichází na trh s novým modelem kamery Rollei 360°, která dokáže zaznamenat vše co se děje kolem a natáčet videa 2×360°.

Kamera Rollei 360° zachycuje celou scénu dvojicí extra širokoúhlých objektivů se 4MPx snímači, které zaznamenávají video ve Full HD rozlišení se snímkovací frekvencí až 30FPS. Takto zaznamenané video dává dohromady 2×360° záznam, je tedy možné si při přehrávání měnit pohled v horizontálním i vertikálním směru. Vydrž baterie je při natáčení až 90 minut a pořízené záznamy můžete ukládat na paměťovou kartu s kapacitou až 32 GB. Kamera Rollei 360° umožňuje propojení s mobilními telefony se systémem Androind nebo iOS pomocí WiFi a díky tomu je možné kameru ovládat a nastavovat nebo sledovat ohromující záběry.

Oproti běžným kamerám a dalším zařízením, která poskytují například pouze panoramatický pohled, je 360stupňová kamera Rollei vybavena rozmanitými režimy pro snímání specifických objektů nebo celých oblastí, a to včetně VR sférického módu a podpory VR brýlí. Sami si určete, jaký budou mít vaše záznamy styl.

Součást balení kamery Rollei 360° je praktický stativ, takže máte volné ruce pro předvádění nejlepších triků při jízdě na skateboardu, BMX apod. Dalším příslušenstvím v balení krom praktického mini stativu jsou USB kabel a ochranné pouzdro.

Základní specifikace
Rozlišení videa: 1920 x 960 / 30 fps
Úhel záběru: 2 x 210°
Výdrž baterie: až 1,5 h
Slot pro karty: microSDHC až 32GB
Konektor: Micro USB 2.0
Hmotnost: 100 g
Barva: stříbrná

Ceny a záruky:
Doporučená koncová cena kamery Rollei 360° činí: 4 990,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share