6 konektorů v jednom lehkém zařízení. Nový HUB5C od firmy TRANSCEND

Firma TRANSCEND představilamultifunkční zařízení HUB5C,vybaven6 různými porty: dva konektory USB typu C (v tom jeden s funkcí rychlého nabíjení Power Delivery), dva konektory USB typu A, a čtečkami karet SD a microSD.

Více portů, více možností

Praktický doplněk, který podporuje efektivní práci a současně usnadňuje použití mnoha nosičů dat a počítačových periferií.Hub lze připojit k počítačům vybavených portemUSB-C, laptopům, smartfonůnebozařízenífirmy Apple z portem Thunderbolt 3. Použitý v jednom z portůinterface USB-C 3.1 Gen 2s propustnostído 10 Gb/s,umožňuje využívat potenciál takových médií jako jsou externí SSD disky. Například externí disk Transcend ESD350C vybavený tímto rozhraním a připojený k HUB5C, dosáhl rychlosti přibližně 1000 MB/s.Druhý port USB-C je kompatibilní se standardemUSB Power Delivery, díky čemuž poskytuje 60 W pro nabíjení mobilních zařízení.

Nový Hub disponuje dvěma vstupy USB typu A s rozhraním USB 3.1 Gen 1,které slouží k připojení dalšího příslušenství, jako jsou např. klávesnice, myš, sluchátek, reproduktorů nebo přenosné paměti.HUB5C zastupuje také čtečku paměťových karet. Je vybaven vstupy pro SD a microSD karty, které budou dobře fungovat např. při kopírování souborů a filmů vytvořených pomocí digitálníhofotoaparátu.

HUB5C se charakterizuje tenkým a lehkým pouzdrem. Vzhledem ke svým rozměrům a váze, nebude problém s jeho přenášením, a díky vbudovanému kabelu eliminuje riziko ztráty během cestování nebo denního užívání.

Dostupnost a záruka

V prodeji se produkt objeví v listopadu. Producent poskytuje na výrobekdvouletou záruku.

Specifikace

TRANSCEND HUB5C
Rozměry 103,4 x 44,9 x 12,3 mm
Hmotnost 51 g
Rozmezí pracovní teploty 0 – 50°C
Rozhraní USB-C / USB 3.1 Gen 2
Porty 1 x USB typu C (USB 3.1 Gen 2)
1 x USB typu C (standard rychlého nabíjení Power Delivery 60 W) 2 x USB typu A (USB 3.1 Gen 1) 1 x vstup pro SD (UHS-II)
1 x vstup pro microSD (UHS-I)
Provozní napětí a provozní proud port PD: 20 V / 3 A
port USB: 5 V / 0,9 A
Certifikáty CE, FCC, BSMI, KC
Záruka 2 roky

Více informací:

www.transcend-info.com

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share