Klávesnice Logitech Type+ pro iPad Air

Společnost Logitech dnes oznamuje uvedení ochranného pouzdra s integrovanou klávesnicí pro iPad Air s označením Logitech® Type+. Pouzdro s klávesnicí Logitech Type+ je štíhlé a lehké a poskytuje oboustrannou ochranu, která pomáhá váš iPad Air chránit před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím, což je v každodenních situacích více než žádoucí.

Logitech_Type+_1Klávesnice integrovaná do pouzdra, která se připojuje přes rozhraní Bluetooth®, je nově vylepšená a má kromě samostatné řady tlačítek s klávesovými zkratkami operačního systému iOS optimalizované rozložení kláves, díky němuž se při jejím používání budete cítit přirozeně. Klávesnice Logitech Type+ je dále vybavena funkcí automatického vypínání a zapínání, což znamená, že když svůj iPad postavíte kolmo, klávesnice Logitech Type+ se automaticky zapne, a jakmile jej zavřete, klávesnice se automaticky vypne. Funkce automatického probouzení a přepínání vašeho iPadu do režimu spánku se aktivují otevřením nebo zavřením pouzdra, takže svůj tablet budete moci používat vždy okamžitě, kdykoli budete potřebovat.

Pouzdro s klávesnicí Logitech Type+ bude k dispozici v uhlově černém provedení a v některých zemích i v marťanské červenooranžové barvě a očekává se, že v Evropě bude k dostání počátkem října 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2 599 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share