TRANSCEND představuje nové paměťové karty na bázi 96-vrstvových buněk 3D NAND

Firma TRANSCEND představuje nové modelypaměťových karet SD a microSD. Představované produkty využívají 96-vrstvovépaměti 3D NAND flash, která jim umožňuje uchovávat ještě větší množství dat. Skvělé se hodí pro profesionální použití, např. ve zdravotnických zařízeních, sledovacích systémech a platebních terminálech (POS).

Karty náleží do výkonnostní třídy A1, aspodporou specifikaceSD 5.1, zaručující kontinuitu a rychlost provozu, bezproblémové ukládání velkého množství dat, fotografií, video souborů a hudby.Poskytují maximální rychlost čtení 95 MB/sa zápisu rovných40 MB/s.

Nová série karet zahrnuje čtyři modely – dvě kartySD a dvěmicroSD:

  • SDHC/SDXC420T
  • SDHC/SDXC420I
  • microSDHC/SDXC420T
  • microSDHC/SDXC420I

Všechny uvedené nosiče jsou vyrobeny na bázi 96-vrstvových paměťových buněk 3D NAND flash,díkyčemu umožňují uchovávat větší množství dat než klasické paměťové karty.Mimo to splňují také standardy UHS-I Speed Class 10.

Dodatečně se nová série karet od firmy Transcend prezentuje výjimečnou vytrvalostí. Karty jsouodolné proti vodě,otřesům, elektrostatickým výbojům, rentgenovému záření a přizpůsobeny jsou pro práci v širokém teplotním rozmezí. Karty jsou dostupné ve verzi s vyšší teplotní odolností (od –40°C do 85°C) nebonižší odolností (od-25°C do 85°C).

Záruka a cena

Výrobce zaručuje životnost karet na úrovni 3 000 cyklůvloženía vyjmutía zároveň3-letouzáruku na výrobek.Paměťové karty budou k dispozici na objednávku od začátku tohoto měsíce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share