Kingston – nový SSD disk pro efektivní a úspornou práci

Společnost Kingston představila nejnovější přírůstek do rodiny SSD disků, model SSDNow KC300. Tento disk je určen pro firemní, mobilní a náročné uživatele, kteří kladou důraz na vysokou produktivitu. Kingston KC300 nabízí vyspělé řízení spotřeby díky řadiči LSI® SandForce® s druhou generací procesoru SF-2281 a umožňuje tak uživatelům pracovat déle na jedno nabití. Funkce SMART určená pro podnikové IT umožňuje monitoring kondice a životnosti disku, zatímco další technologie DuraWrite™ a RAISE™ zajišťují vysokou odolnost a ochranu integrity dat.


lowres_KC300 60GB Standalone_SKC300S3_60GB_pg_hrKingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila nejnovější přírůstek do rodiny disků SSDNow, konkrétně pevné úložiště KC300. Model KC300 pomáhá obchodním, mobilním a náročným uživatelům k vyšší produktivitě, protože tento disk maximalizuje efektivitu spotřeby notebooků. SSD disk Kingston KC300 nabízí vyspělé řízení spotřeby díky řadiči LSI® SandForce® s druhou generací procesoru SF-2281 a umožňuje tak uživatelům pracovat déle na jedno nabití.

Model KC300 je představitelem disku druhé generace pro firemní uživatele a nahrazuje SSD disky Kingston® V+200 a KC100. Vyznačuje se funkcemi SMART, které se používají u modelů pro podnikové použití a umožňují pracovníkům IT oddělení monitorovat stupeň opotřebení dat na disku, zvyšovat zbývající objem zapsatelných dat a celkový počet zapsaných byte (Total Bytes Written – TBW). Disk KC300 je vybaven ochranou integrity dat prostřednictvím technologie DuraWrite™ sloužící k prodloužení životnosti SSD disku tím, že účinně a efektivně snižuje počet zápisů do paměťových buněk typu flash díky jádru s inteligentní kompresí, aniž by byla ohrožena integrita ukládaných dat. Technologie RAISE™ snižuje počet neopravitelných chyb na disku, a to významněji než standardní korekce chybných kódů.
„Nový disk SSDNow KC300 společnosti Kingston je navržen s cílem pomoci obchodním, mobilním a náročným uživatelům prodloužit životnost a podstatně zvýšit výkon jejich stolních počítačů nebo notebooků, přičemž nabízí vyšší rychlosti zápisu i čtení, větší stabilitu a spolehlivost,“ řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku. „Disk KC300 nabízí spotřebu s vyšším koeficientem účinnosti než tradiční pevné disky a uživatelé tak mohou pracovat déle na jedno nabití baterií.“

Modely v řadě KC300 jsou k dispozici jako samostatné disky nebo jako sady pro upgrade, jež obsahují klonovací software1 a další příslušenství pro výměnu disku ve stolních počítačích a noteboocích. Vztahuje se na ně tříletá záruka, mají bezplatnou technickou podporu a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Kingston oslavuje výročí 25 let existence na trhu v oblasti počítačových pamětí. Společnost byla založena 17. října 1987 a stala se největším samostatným výrobcem pamětí pro počítače a další zařízení na světě. Video k 25. výročí je možné zhlédnout zde, k dispozici jsou i další informace, včetně časové osy vývoje historie společnosti Kingston. Navíc – paměti HyperX slaví 10. výročí. První vysoce výkonný paměťový modul HyperX byl uveden v listopadu 2002.

Vlastnosti a technické údaje disků Kingston SSDNow KC300:

• Provedení: 2,5” disk s výškou 7,0 mm plus adaptér pro osazení v počítačích s výškou slotu 9,5 mm
• Vyspělé řízení spotřeby: Prodlužuje výdrž baterie notebooku při typických způsobech použití
• Rychlost: Dramatické zvýšení výkonu při upgradu jakéhokoli počítače
• Odolnost: Ochrana integrity dat s technologií DuraClass Technology
• Odolnost v čase: Inteligentní kompresní jádro technologie DuraWrite prodlužuje životnost SSD disků
• Spolehlivost: Technologie RAISE snižuje počet neopravitelných chyb na disku
• Výběr kapacit: Vyberte si správnou kapacitu disku pro vaše potřeby ukládání dat
• Záruka: tříletá záruka, nepřetržitá technická podpora
• Rozhraní: SATA Rev. 3.0 (6 Gb/s) – zpětně kompatibilní se SATA Rev. 2.0
• Kapacity2: 60 GB, 120 GB, 180 GB, 240 GB, 480 GB
• Řadič: SandForce-SF2281
• Sekvenční čtení3: SATA Rev. 3.0 525 MB/s

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share