Logitech – štíhlá dotyková Bluetooth myš k notebooku

Společnost Logitech představila svou první ultra přenosnou dotykovou myš. Štíhlý design modelu Logitech® Ultrathin Touch Mouse dokonale ladí se vzhledem současných notebooků, jež mívají štíhlé linie a těla z broušeného hliníku.

T630_BLK_BTY3„Naše potřeby v oblasti osobních technologií se vyvíjejí velmi rychle a lidé očekávají lepší design,“ řekla Charlotte Johs, viceprezidentka pro globální rozvoj značky a portfolia příslušenství pro PC společnosti Logitech. „Ať se již jedná o notebook, tablet, smartphone nebo zařízení pro dotykovou navigaci, lidé hledají štíhlé moderní konstrukce, které budou pracovat hladce a plynule. Vytvořili jsme myš Logitech Ultrathin Touch Mouse, abychom lidem nabídli ultra přenosnou dotykovou myš, která bude dokonalým doplňkem současných MacBooků a ultrabooků.“

Díky tenkému provedení lehkému jako pírko myš Logitech Ultrathin Touch Mouse snadno vklouzne do jakéhokoli pouzdra na notebook nebo do kapsy. Dotyková plocha má hedvábně hladký povrch tvořený neviditelným potahem, jenž vám pomáhá usnadnit si navigaci ve Windows® 8 nebo využít všech předností vícebodové dotykové navigace v operačním systému OS X®.

Myš Logitech Ultrathin Touch Mouse používá pro připojení rozhraní Bluetooth® s technologií Logitech Easy-Switch™, takže se může snadno bezdrátově spárovat s vaším notebookem, stolním počítačem a tabletem současně a vy mezi nimi můžete snadno přepínat stiskem jediného tlačítka. Myš se dobíjí přes rozhraní USB a stačí jediná minuta dobíjení, abyste mohli s myší pracovat celou další hodinu (údaj vychází z typického způsobu uživatelského používání).

Cena a dostupnost
Ultra tenká dotyková myš bude k dispozici ve dvou barevných variantách – černá pro systémy s Windows jako model Logitech Ultrathin Touch Mouse T630 a bílá pro počítače Mac jako Logitech Ultrathin Touch Mouse T631 for Mac .Očekává se, že budou k dostání ve Spojených státech i v Evropě počátkem září 2013 (verze pro Windows) a počátkem listopadu 2013 (verze pro Mac) za doporučenou maloobchodní cenu 1819 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share