Herní sestava HAL3000 Titan Z nabízí herní maximum

Nová herní sestava HAL3000 Titan Z nabízí celý počítač téměř jen za cenu grafické karty. TITAN Z je konečně dostupnou technologickou novinkou založenou na dvoučipové grafické kartě NVIDIA skrývající výkon dvou špičkových grafik TITAN BLACK. Jedná se tedy o absolutní špičku v grafickém výkonu zabalenou v luxusní skříni v NVIDIA designu. Pokud zoufale potřebujete superpočítač, který se vám vejde na stůl, či ozdobí vaše pracoviště, právě jste ho našli.

imgDisponuje nejvýkonnější grafickou kartou NVIDIA GEFORCE® GTX™ TITAN Z, která je stvořena pro hraní v rozlišení 5120 × 2700 pixelů nebo pro graficky velmi náročnou práci. Nese dva plnohodnotné 28nm čipy GK110 s architekturou Kepler. To znamená 2× 2880 výpočetních jader, 2× 240 texturovacích jednotek a 2× 48 rastrovacích jednotek a k tomu ještě 2× 6 GB videopaměti GDDR5. Chladič je vlastně stejný, jako v případě GTX 690, ze které původně vzhled chladiče převzaly grafické karty Titan a GTX 780(Ti).

Základní deska podporuje třetí generaci PCI-E, rychlé standardy rozhraní USB3.0 a SATA 6BG/s pro lepší přenosové rychlosti. Díky podpoře technologie NVIDIA PhysX lze využít síly GPU k výpočtům fyziky ve hrách a tím z nich zdokonalit zážitek. Karta je vybavena také technologií NVIDIA 3D Vision, díky které v kombinaci s monitorem podporujícím 3D zobrazení a 3D brýlemi zažijete skvělou podívanou ve třírozměrných filmech a hrách. K dispozici jsou rozhraní Display port, HDMI, a dvojice DVI.

Sestava je určena pro ty z Vás, kteří si chtějí dopřát nejvyšší luxus v podobě maximálního výkonu a nejnovějších technologií. A jak je na tom s cenou? V ČR se prodává za cenu 87 999 Kč s DPH (září 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share