Revoluční multifunkční klávesnice Logitech K480

Společnost Logitech představila klávesnici Logitech® Bluetooth® Multi-Device Keyboard K480 – první stolní klávesnici, jejíž specialitou je možnost spolupráce až třemi bezdrátovými zařízeními, a to bez ohledu na jejich platformu. Nyní můžete psát výkaz na počítači a následně pouhým otočením přepínacího voliče Easy-Switch™ odpovědět na zprávu ve vašem smartphonu a pak napsat tweet na tabletu.

Logitech_Bluetooth Multi-Device Keyboard K480_1Univerzální klávesnici lze připojit ke třem různým bezdrátovým zařízením s rozhraním Bluetooth současně a bez ohledu na to, zda používáte počítač s operačním systémem Windows®, Mac® nebo Chrome OS™, anebo tablet či smartphone se systémy Android™ nebo iOS.

„Vývoj potřeb uživatelů při psaní na klávesnici se posunul a v současné době pracují a píší na různých zařízeních, jež často běží na dvou nebo třech rozdílných operačních systémech,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka počítačových periférií společnosti Logitech. „Díky klávesnici Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 mohou lidé snadno pracovat, tvořit nebo komunikovat rychle a pohodlně, a to bez ohledu na to, jaké počítačové zařízení nebo platformu používají.“

Můžete psát s veškerým pohodlím stolní klávesnice plné velikosti a rozložením kláves, na které jste zvyklí, včetně všech klávesových zkratek, jež používáte nejčastěji. Klávesnice má integrovaný odolný stojánek, jenž váš telefon nebo tablet pevně podrží přesně ve správném úhlu, abyste psaný text mohli snadno číst. Můžete si navíc vybrat ze dvou barevných kombinací, které zaručují, že tato klávesnice bude ladit s designem interiéru vašeho domova, aniž by rušila jeho styl.

Cena a dostupnost
Očekává se, že klávesnice Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 bude k dostání v České republice v září 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 1 300 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com/news/K480 nebo na našem blogu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share