HAL3000 Online Gamer – první 2jádrové Pentium se 4 vlákny

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Online Gamer, stvořenou pro milovníky populárních online titulů.

Dostupná herní sestava s výkonem dříve vídaným pouze u sestav o třídu vyšší kategorie z ní dělá ekonomicky dostupné a spolehlivé řešení pro hraní, práci či základní tvorbu obsahu.

Cílem HAL3000 Online Gamer je poskytnout herní sestavu s dostatečným výkonem zaručujícím hraní bez kompromisů se zaměřením na populární online tituly. Díky tomusi hráči užijí například LeagueofLegends, Counter Strike: GlobalOffensive či World of Tanks na velmi vysoké nastavení detailů.Dedikovaná grafická karta GeForce GTX 1050 ve vyladěné OC edici MSI pak umožňuje hraní i náročnějších titulů, jako například GTA 5 na vysoké či velmi vysoké detaily. Díky moderní architektuře Pascal navíc nabídne výborné provozní vlastnosti.

Sestava je založena na procesoru Intel® Pentium® G4560 z nejnovější 7. generace Kaby Lake, který poprvé přináší 2jádrový model Pentium se 4 vlákny. Procesor je tedy schopný zpracovat až 4 instrukce zároveň díky technologii Hyper-Threading, přičemž nabízí také vysokou pracovní frekvenci 3,5GHz.

Sestava je tak vhodná nejen pro hráče, ale také pro studenty, a dokáže zastoupit další potřebné úlohy ostatních členů domácnosti.HAL3000 Online Gamer je totiž zároveň dobře využitelné multimediální či pracovní centrum, které umožňuje zapojení až 3 monitorů současně, a poskytne dostatek výkonu i na náročnější multimediální úlohy.

Cena: Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 Online Gamerje: 15 990,- s DPH

Záruky:Na sestavu se vztahuje záruka 36 měsíců výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share