Genius GX Gaming Scorpion K10 – herní klávesnice s RGB podsvícením

Společnost Genius uvádí na trh herní podsvícenou klávesnici Genius GX Gaming Scorpion K10. Tato klávesnice z řady Scorpion je herní klávesnice vyznačující se zdvihem kláves jako u mechanických klávesnic a svojí programovatelností.

 

Herní klávesnice Genius GX Gaming Scorpion K10 nabízí skvělý herní zážitek s podsvícenými klávesy, umožňující nastavení několika stupňů intenzity a efektů. Na výběr je pak z 6ti barev podsvícení, které je možné i navzájem kombinovat a vyladit tak k maximální spokojenosti. Speciální zdvih kláves jako u mechanických klávesnic ještě více zpříjemňuje hraní a to zejména při plném využití celého potenciálu klávesnice. Díky aplikaci Smart Genius, je možné přednastavit nastavení kláves pro jednotlivé hry a uložit je na Cloud pod 12ti profily, které je možné snadno přepínat pomocí kláves F1 až F12. Naprosto nepostradatelnou vlastností pro každého hráče je anti-ghosting pro 19 kláves.

Rozměry nového Genius GX Gaming Scorpion K10 jsou 450,7 x 143,5 x 39,5 mm s hmotností přibližně 900g včetně 1,8m dlouhého USB kabelu.

Doporučená koncová cena produktu Genius GX Gaming Scorpion K10 činí: 550,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: http://cz.geniusnet.com/product/scorpion-k10

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share