Genius GX Gaming HS-G650 Junceus – herní headset

Genius uvádí nový herní headset GX Gaming HS-G650 Junceus se surround systémem 7.1 určený hlavně pro hráče a PC nadšence, kteří kladou důraz na pohodlí a kvalitu reprodukce.

HS-G650-4-1 1024x768Nový headset HS-G650 Junceus zaujme na první pohled elegantním designem a odlehčenou konstrukcí náhlavního mostu. Samonastavitelný pás se ihned přizpůsobí a skvěle tak padne každému uživateli bez ohledu na velikost hlavy. Náušníky byly zkonstruovány tak, aby byly pohodlné i při celodenním nošení. Herní zaměření a design podtrhuje LED podsvícení mušlí a LED dioda na špičce tenkého flexibilního mikrofonu, který je možné nastavit do libovolné polohy.

Headset GX Gaming HS-G650 Junceus je vybaven měniči s neodymovými magnety o průměru 40mm a technologií s podporou prostorového zvuku 7.1. Díky tomu je zážitek z hraní her umocněn o dokonalou reprodukci a iluzi toho odkud přesně se blíží kroky protihráče a odkud jde střelba nebo výbuch. Frekvenční rozsah sluchátek je od 20Hz do 20kHz a mají impedanci 32 ohmů.

Ovladač, který je umístěn na 2,2m dlouhém USB kabelu, nabízí možnost ovládání hlasitosti pomocí tlačítek plus a mínus, tlačítko pro vypnutí mikrofonu a tlačítko pro vypnutí podsvícení.
Předpokládaná koncová cena produktu GX Gaming HS-G650 Junceus činí: 1 099,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share