Ultimate Ears uvádí nový mobilní reproduktor UE BOOM 2

Společnost Ultimate Ears vás opět vyzývá, ať si svou party uděláte kdekoliv: dnes představený bezdrátový reproduktor rozšiřuje produktovou řadu různobarevných mobilních reproduktorů, které vydrží pobyt na pláži, sněhu – prostě kamkoli se vydáte.

UE_BOOM2 (2)Prvním modelem byl reproduktor a nyní díky uvedení jeho nástupce UE BOOM 2 společnost Ultimate Ears pokračuje v proměňování způsobu, jak si lidé na celém světě užívají hudbu – společně a kdekoli. Jde tak o úplně novou definici kategorie reproduktorů připojovaných přes rozhraní Bluetooth®.

Mobilní bezdrátový reproduktor UE BOOM 2 je zkonstruován tak, aby snesl, když jej pocákáte, zablátíte a nebudete k němu šetrní, a současně vás obdaří v každém směru neuvěřitelně skvělým zvukem. Reproduktor UE BOOM 2 je vyroben ze stejných vysoce kvalitních materiálů, které jste již zvyklí u značky Ultimate Ears očekávat, je odolný vůči vodě (IPX 7), pádu (až z výšky 1,5 metru), má neotřelý a smělý vzhled a k tomu vám poskytne spoustu zábavy. Velký je jako láhev s vodou, takže jej můžete zasunout do držáku pití na kole nebo jej připnout k batohu, a můžete oživit o nový rozměr každou vaši chvíli.

Koncepčně vychází z konstrukce oceňovaného reproduktoru UE BOOM s vyzařováním zvuku do 360 stupňů, který společnost Ultimate Ears uvedla v roce 2013, ale nový UE BOOM 2 je o 25 procent hlasitější, má delší bezdrátový dosah až 30 metrů a kompletně vodovzdornou konstrukci, takže svou hudbu můžete sdílet s přáteli kdekoli a bez ohledu na druh vaší činnosti. Baterie vydrží 15 hodin, takže vám reproduktor bude hrát celý den nebo celou noc, a navíc má nové inovativní dotykové ovládání, které vám umožňuje přeskakovat skladby, aniž byste museli brát do ruky mobilní telefon.

„Hudba dokáže z dobrých chvil učinit chvíle úžasné,“ řekl Rory Dooley, generální ředitel společnosti Ultimate Ears. „A když si svou hudbu vezmete s sebou, můžete tyto úžasné chvíle kdekoli sdílet. Proto je každý reproduktor, který Ultimate Ears vytváří, odolný a snese různá dobrodružství, přičemž vám poskytne zvuk v poli 360 stupňů – včetně nového modelu UE BOOM 2. Již dříve jsme byli vůdčím momentem v této kategorii a nyní ji posouváme ještě dále v podobě reproduktoru UE BOOM 2.“

A navíc – reproduktor UE BOOM 2 se umí během času vylepšovat. Použijete-li aplikaci UE BOOM 2 pro operační systémy iOS® a Android™, můžete zdvojnásobit zvuk, když spárujete UE BOOM 2 s jakýmkoli jiným reproduktorem značky Ultimate Ears, zapínat reproduktor na dálku z mobilního telefonu a dokonce se probouzet do vaší oblíbené hudby. Nové aktualizace softwaru se do reproduktorů UE posílají bezdrátově prostřednictvím aplikace, takže můžete průběžně snadno využívat nové funkce a všechny naše reproduktory tak dokážou odolávat budoucím nárokům a budou v průběhu času ještě úžasnější.

Reproduktor UE BOOM 2 je k dostání v šesti atraktivních barevných variacích: Cherrybomb, Yeti, Phantom, GreenMachine, Tropical a BrainFreeze.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktor UE BOOM 2 bude k dispozici v České republice ve vybraných obchodech v říjnu 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 5 490 Kč. Pro podrobnější informace navštivte stránky na adrese www.ultimateears.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share