Genesis Xenon 220 je herní myš s tichým chodem a dynamickou změnou DPI

Genesis Xenon 220 je herní myš vybavena tichými spínači, které redukují úroveň hluku při hraní na minimum a umožní hráčům svádět počítačové bitvy dlouho do noci, aniž by rušili okolí. Myš má také ergonomický design a umožňuje pohodlné hraní po mnoho hodin v jednom kuse.

Dynamická změna DPI

Genesis Xenon 220 je vybavena optickým snímačem s maximálním rozlišením až 6 400 DPI. Citlivost je možné dynamicky měnit v šesti úrovních díky tlačítku, které je umístěno pod rolovacím tlačítkem. Změna DPI je indikována příslušnou barvou a hráč tak ihned vidí, jaká úroveň citlivosti byla aktivována. Přesnost myši je podpořena vysoce kvalitními teflonovými kluznými podložkami, které umožní rychlý a plynulý pohyb po odlišných typech povrchu a po různých podložkách pod myš.

Podsvícení pod kontrolu

Herní vzhled myši Genesis Xenon 220 je podpořen RGB podsvícením s efektem PRISMO, který dokonale ladí s designem myši. Navíc je pomocí tlačítka na zadní části myši možné podsvícení kdykoli změnit.

Individuální nastavení a vestavěná paměť

Každý hráč bez ohledu na svoje dovednosti občas potřebuje pomoc. Díky intuitivnímu software je možné uložit makra a profily pro pozdější použití. Myš má sedm programovatelných tlačítek, které umožňujíindividualizované nastavení. Díky vestavěné paměti si myš pamatuje všechna nastavení i po připojení k jinému počítači.


Dostupnost a cena
Hybridní herní myš Genesis Xenon220je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu od 398 Kč včetně DPH.

www:https://genesis-zone.com/product/xenon-220

Specifikace
Podsvícení: RGB

Maximální rychlost zpracování dat: 4 000 FPS

Zrychlení: 12 G

Váha: 99 g

Počet programovatelných tlačítek: 7

Rozlišení: 500–6 400 DPI

Délka kabelu: 180 cm

Konektor: USB 2.0
Podporované operační systémy: Windows 10, Win. XP, Win. Vista, Win. 8, Win. 7, Linux, Android 4.2.2

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share