GAMDIAS OUREA – herní myši s mnoha možnostmi nastavení

Sspolečnost GAMDIAS přináší na trh nové herní myši GAMDAIAS OUREA v provedení laserovém a optickém. GAMDIAS OUREA je zástupcem herních myší se symetrickou ergonomií hodících se pro držení v pravé i levé ruce.

GAMDIAS OUREA Laser (4) 1024x768GAMDIAS OUREA se vyznačuje symetrickým provedením včetně postranních makro kláves. Celkem 6 tlačítková myš je programovatelná pomocí softwaru HERA, který také sleduje zda je v myši nainstalován aktuální firmware. Mimo to lze tlačítkům přiřazovat různé funkce včetně kláves klávesnice. Tyto funkce je pak možné ukládat až do 6 různých profilů pro využití v různých hrách nebo naopak pro práci. Oba nové modely jsou vybavené systémem pro dovažování pomocí 4 závaží o hmotnosti 5g, které se nachází ve spodní části myši.

GAMDIAS OUREA Laser, je vybavena laserovým sensorem s rozlišením 3600dpi a OUREA Optical je vybavena optickým sensorem s rozlišením 2500dpi. Oba modely jsou vybaveny odolnými herními spínači s životností 10miliónů kliknutí. Počet kliknutí, jejich intenzitu je možné spolu s dalšími údaji, jako je třeba maximální rychlost jakou se myši pohybovalo, sledovat v programu HERA.

Připojovací kabel o délce 2m je zakončen pozlaceným USB portem. U laserového provedení je navíc kabel opletený pro jeho větší odolnost proti mechanickému poškození.

Rozměry myši v obou provedeních jsou 129 x 66 x 40 mm. Cenově jsou na tom představené modely také zajímavě. Verze GAMDIAS OUREA Optical  se prodává na českém trhu za  599,- s DPH a model GAMDIAS OUREA Laser za 799,- s DPH (září 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share