RolleiActioncam 550 Touch, akční kamera s dotykovým ovládáním

Společnost Rollei uvádí na trh nový špičkový model z řady akčních kamer, RolleiActioncam 550 Touchs dotykovým LCDdisplejem, Wi-Fi, dálkovým ovládáním a nahráváním v rozlišení4k.

Snadné ovládání
Nová kamera RolleiActioncam 550 Touchje vybavena citlivým 2″dotykovým displejem, pomocí kterého je ovládání kamery pohodlné a intuitivní. Displej je snadno čitelný, a to i za špatných světelných podmínek, což usnadňuje ovládání všech funkcíkamery. Další ovládací prvky jsou již jen dvě tlačítka – spoušť a přepínání režimů. Díky integrovanému Wi-Fi připojení lze kameru snadno ovládat také pomocí mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS. Kamera je navíc dodávána spolu s dálkovým ovládáním ve formě náramku s dosahem až 10m, který při sportu umožňujepohotové ovládání spouště kamery.

Bezpečnost pro kameru i uživatele
RolleiActioncam 550 Touch je dodávánas ochranným podvodním pouzdrem, díky kterému se s vámi může kamera potopit až do hloubky 40 metrů. Prohnuté a rovné samolepící 3M podložky dokonale přilnou na téměř jakýkoliv povrch a zajistí tak bezpečné uchycení kamery. Pevné a bezpečné uchycení k těmto podložkám zprostředkovává spojka s bezpečnostním systémem SRS (securityreleasesystem), který vás může ochránit před vážným zraněním v případě pádu nebo náhodného střetu kamery s překážkou.
Video v ultra vysokém rozlišení

RolleiActioncam 550 Touch nabízí širokou škálu rozlišení videí a fotografií s cílem zaznamenat každý okamžik vašich sportovních zážitků v nejlepší možné kvalitě.V režimu 4k můžete nahrávat s rychlostí 30 snímků za sekundu a v HD rozlišení (720p) při rychlosti 120 fpspak lze pořizovat neuvěřitelně ostré zpomalené záběry. Vše se ukládá na paměťovou kartu micro SDHC. Fotografie se ukládají ve formátu JPG v rozlišení 14MP. Velkokapacitní dobíjecí lithium-iontová baterie 1100 mAh s napětím 3,8 V dokáže natáčet vaše zážitky až po dobu 120 minut.

Specifikace
Rozlišení videa: 3840 x 2160px / 30 fps, 1920 x 1080px / 60 fps
Úhel záběru: 160°
Výdrž baterie:120 minut při rozlišení 1080p/60fps a90 minut při 4k/30fps
Slot pro karty: microSDHC
Konektor:micro USB 2.0, micro HDMI
Rozměry: 60,2 x 41 x 24 mm
Hmotnost: 83 g
Barva: černá

Cena a Záruka:
Doporučená koncová cena kamery RolleiActioncam 550 Touch činí 3290,- s DPH
Na produkt se vztahuje záruka 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share