D-Link láme rekordy s ultra výkonným Wi-Fi AC routerem

Společnost D-Link dnes uvádí na český trh svůj dosud nejvýkonnější Wi-Fi AC router, ideální zařízení pro hráče, kteří potřebují ultra rychlou domácí síť. AC3200 Ultra Wi-Fi router (DIR-890L) poskytuje rychlost, pokrytí a výkon pro aplikace a zařízení s nejvyššími nároky na šířku pásma.

Dlink_DIR-890L21Díky špičkové celkové rychlosti bezdrátového přenosu až 3,2 Gb/s1 s použitím tří speciálně navržených Wi-Fi vysílačů, velkému pokrytí, přepracovanému a intuitivnímu uživatelskému rozhraní a funkci SmartConnect dává tento router uživatelům lepší kontrolu nad jejich sítí, než kdykoli předtím.

Cloudový router má futuristický design, který evokuje jeho mimořádný výkon a hodí se do dnešních moderních domácností. Široká základna nese lesklý červený kryt s hranatými tvary a šestici antén, které nabízejí extrémní výkon s velkým dosahem a optimalizovaným pokrytím.

„Vytvořili jsme nový vzor, jak by měl Wi-Fi router vypadat a fungovat,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe Ltd. „Náš AC3200 Ultra Wi-Fi router má všechno, po čem nároční uživatelé touží – třípásmovou Wi-Fi, vysokou rychlost, inteligentní směrování signálu (beamforming) a řízení kvality přenosu (QoS) – a jako bonus atraktivní design, který určitě upoutá pozornost. Díky jeho výkonu si ho určitě oblíbí především hráči online her, kteří chtějí vylepšit konfiguraci svojí domácí sítě.“

Router je vybaven řadou pokročilých funkcí, které zahrnují Wi-Fi AC beamforming pro zesílení signálu a zvýšení dosahu sítě, SmartConnect pro automatické zařazování zařízení do Wi-Fi pásma a optimální využití šířky pásma, a pokročilý QoS mechanizmus s grafickým uživatelským rozhraním. To umožňuje snadno nastavovat prioritu aplikací a zařízení.

Router je vybaven také gigabitovými WAN/LAN ethernetovými porty pro vysokorychlostní kabelové připojení. Integritu a snadné zabezpečení sítě zajišťuje WPA/WPA2 šifrování a funkce Wi-Fi Protected Setup (WPS).

Wi-Fi AC router má nejen mimořádně vysoký výkon, ale také nejnovější uživatelské rozhraní D-Link, které umožňuje ovládat konfiguraci sítě pouhým dotykem přímo ze smartphonu nebo tabletu. Nastavení rodičovské kontroly, blokování nežádoucích zařízení, monitorování internetové aktivity a vytváření Wi-Fi hostitelských sítí nebylo nikdy jednodušší. Podporováno je také snadné nastavení přes mobilní telefon nebo tablet pomocí bezplatné aplikace Quick Router Setup (QRS).

Přehled vlastností D-Link AC3200 Ultra Wi-Fi routeru (DIR-890L):

• Špičková rychlost bezdrátového přenosu: Až 1300 Mb/s v obou 5GHz pásmech a 600 Mb/s v 2,4GHz pásmu pro maximální datovou propustnost s minimem rušení
• Šest výkonných antén pro pokrytí celého prostoru
• WPS Setup – navázání spojení se zařízeními s funkcí WPS pouhým stisknutím tlačítka
• Zpětná kompatibilita – spolupracuje s dosavadními Wi-Fi zařízeními (802.11n/g)

Cena a dostupnost
DIR-890L je od května 2015 v prodeji v České republice i na Slovensku. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 8 999 Kč nebo 321,90 EUR.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share