AVERMEDIA AverTV Hybrid Volar HD – TV a rádio v každém PC

Elegantní zevnějšek s výkonným vnitřkem. AVerTV Hybrid Volar HD kombinuje televizi, FM rádio a řadu multimediálních prvků ve Vašem počítači. Je konec se špatnou video kvalitou! AVerTV Hybrid VOlar HD podporuje jak forát MPEG-2, tak i H.264 HDTV. Připravte se na atraktivní svět formátu High Definition.

avermedia-avertv-hybrid-volar-hd-externi-usb-dvb-t-analog-hdtv-antena-dalkove-ovladani_i56682Díky nahrávání formátu H.264 v reálném čase Vám Vaše oblíbené pořady mohou dělat společnost při čekání na schůzku, na metro; vždy, když se nudíte. Plně kompatibilní s Windows 7. Nehledě na verzi, kterou na Vašem PC používáte, AVerTV Hybrid Volar HD je vždy připraven. Tento produkt je kompatibilní Microsoft Windows Media Centre Edition.

Provedení: externí
Funkce: Picture-in-Picture (PIP/POP), Plug-n-Play, Sleep Timer, OSD (On Screen Display), Time Shift, EPG, Teletext, HDTV ready, nízká spotřeba proudu
Podpora HDTV H.264/MPEG-2 formátu až do 1080i/720p

Konektory:
Koaxiální TV/FM Anténa
USB
Kompozitní (RCA) vstup
S-Video

Obsah balení: Aver TV Hybrid Volar HD, FM anténka, S-Video / kompozitní 2 v 1 kabel, CD, dálkové ovládání.

AVer TV Hybrid Volar HD umožňuje příjem pozemního televizního vysílání na Vašem PC nebo notebooku. Mezi jeho funkce patří náhled několika kanálů, realtimový záznam pořadu, naplánování záznamu, uložení obrázků a časový posun záznamu – Time Shift.S tímto zařízením je možné používat elektronického průvodce programy – EPG.
Podporuje i Windows MCE.

Minimální konfigurace pro záznam:
Pro TimeShift a Record v MPEG-2
– Intel® Pentium® 4 3.0GHz
– AMD Athlon™ XP 3200+
– Intel® Pentium® Mobile 2.0GHz

Na českém trhu se Aver TV Hybrid Volar prodává za 1999 Kč s DPH (červen 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share